475,6 TL
Hızlı Teslimat : 10 Ağustos
Standart Teslimat : 10 Ağustos - 13 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Monopoly Builder F1696 Ürün Açıklaması

 

Oyun alanının merkezindeki Monopoly Adası'na binalarınızı inşa edin! Monopoly Builder oyununda oyuncular, oyun alanında ilerleyip mülk satın alarak kira ve araç topluyor. Aynı zamanda, yapı bloklarını kullanarak adada kendi şehirlerini kuruyorlar. Bir oyuncu ne kadar çok blok inşa ederse o kadar çok puan kazanıyor. Çatı katı inşa edildiğinde oyun sona eriyor. En çok puana sahip oyuncu oyunu kazanıyor. Ailelere yönelik bu eğlenceli kutu oyunu, 8 yaş ve üzeri, 2 ila 4 oyuncu için tasarlandı.

İçindekiler: Oyun alanı, 4 piyon, 4 Oyun Özeti kartı, 16 Tapu Senedi kartı, 20 Şans kartı, 2 Müteahhit Bonusu kartı, 80 karton araç pulu, 48 plastik yapı bloku, 1 plastik çatı katı, 2 zar, para destesi, para kutusu, araç kutusu ve oyun kılavuzu.

 

Klasik Monopoly Oyununa Farklı Bir Yaklaşım: Bu strateji oyununda oyuncular mülk satın alıyor ve yapı bloklarını kullanarak bina dikiyor.

Eğlenceli Aile Oyunu: 8 yaş ve üzeri oyuncular, en çok puanı toplayıp kazanmak için aileleri ve arkadaşlarıyla keyifli bir mücadeleye girişiyor.

Strateji Oyunu: Oyuncular kendi kulelerini dikmek için araç topluyor ve bunları takas ediyor. Herkesin kulesi yükseldikçe hem rekabet hem sosyal etkileşim artıyor.

Oynaması Çok Zevkli: Bu Monopoly oyununda oyuncular yalnızca mülk satın almakla kalmıyor, aynı zamanda Monopoly Adası'nda inşaat yapıyor.

Her Şeyi Kazanın: Çatı katı inşa edildiğinde en çok puanı olan oyuncu Monopoly Builder oyununu kazanır!

Oyuncu Sayısı: 2-4 oyuncuyla oynanır.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.