34,65 TL
Standart Teslimat : 01 Ekim - 04 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Art Puzzle 903 120 ml Puzzle Yapıştırıcısı Ürün Açıklaması

 

Art Puzzle Yapıştırıcısı 120 ml. 903

Büyük bir özenle yapılan puzzle’ları sabitlemek ve en iyi şekilde korumak için puzzle yapıştırıcısı kullanmak gerekiyor. Puzzle sevenlerin puzzle yaparken kullandığı en önemli yardımcılardan biri olan Art puzzle yapıştırıcısı, mükemmel sabitleme özelliği ve kolay kullanım imkanı sunuyor. Sıvı formdaki Art puzzle yapıştırıcısı puzzle’ın ön yüzüne kısa sürede uygulanarak parçaların ve renklerin korunmasını sağlıyor. 120 ml yapıştırıcı içeren Art puzzle yapıştırıcısı ile 2 adet 1000 parça puzzle yapıştırılabiliyor.

Art Puzzle Yapıştırıcısı Kullanım Önerileri

Puzzle tamamlandıktan sonra eğer puzzle halısı kullanılıyorsa puzzle’ı nazik hareketlerle halı üzerinden çekmek gerekiyor. Sıvı puzzle yapıştırıcısını puzzle’ın ön resimli yüzeyine uygulanıyor. Art puzzle yapıştırıcısı, sünger başlıklı tüpü sayesinde kolay uygulama imkanı sunuyor. Şişeyi ters çevirip puzzle parçalarının kenarlarını dolduracak ve kalıntı bırakmayacak şekilde yayılarak uygulanıyor. Yapıştırıcı, tüm puzzle yüzeyine sürüldükten sonra tamamen kuruması için beklenmesi gerekiyor. Kuruma işlemi ortam ve hava sıcaklığına bağlı olarak değişebileceği için 1-3 saat beklemek sağlıklı sonuç alınmasını sağlıyor.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.