Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Apple USB C Dijital AV Çoklu Bağlantı Adaptörü MJ1K2ZM/A Ürün Açıklaması

 

Apple USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Adaptörü

USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü ile USB-C bağlantı noktasına sahip MacBook’unuzu veya Thunderbolt 3 (USB-C) bağlantı noktalarına sahip MacBook Pro’nuzu bir HDMI ekrana, standart bir USB aygıtına ve USB-C şarj kablosuna bağlayabilirsiniz.

Bu adaptörle, MacBook veya MacBook Pro’nuzun ekranını HDMI özellikli TV veya ekranınıza, 60 Hz’te 1080p’ye kadar ya da 30 Hz’te UHD (3840 x 2160) çözünürlükle yansıtabilirsiniz.

Aynı zamanda, film veya video gibi içerikleri de izleyebilirsiniz. Adaptörü MacBook’unuzdaki USB-C bağlantı noktasına veya MacBook Pro’nuzdaki herhangi bir Thunderbolt 3 (USB-C) bağlantı noktasına ve ardından HDMI kablosu (ayrı satılır) aracılığıyla TV’nize ya da projektörünüze bağlamanız yeterli.

 

Flash bellek veya kamera gibi aygıtlarınızı bağlamak için standart USB bağlantı noktasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca, bir USB kablosu aracılığıyla iPhone, iPad veya iPod’unuzu eşzamanlayıp şarj edebilirsiniz. MacBook’unuzu veya MacBook Pro’nuzu şarj etmek için USB-C bağlantı noktasına bir şarj kablosu da bağlayabilirsiniz.

Not: Apple USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü, G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 Sabit Sürücü (Apple parça numarası HF4F2VC/A) ile uyumlu değildir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

05.10.2020

ÜRÜN

kullanışlı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.