Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Apple AirTag Tekli Paket MX532TU/A Ürün Açıklaması

 

Kaybetme Alışkanlığınız Kayboluyor.

AirTag ile eşyalarınızı bulmak inanılmaz kolay hale geliyor. Birini anahtarlarınıza takın, diğerini sırt çantanıza atın. Ve Bul uygulamasıyla eşyalarınızın nerede olduğunu görün.

Bu kadar basit. Üstelik Bul uygulaması sayesinde Apple aygıtlarınızı da takip edebiliyor, ailenizin ve arkadaşlarınızın nerede olduklarından haberdar olabiliyorsunuz.

 

Duyun. Bulun.

Cüzdanınızı bulamıyor musunuz?

AirTag takılıysa çok da endişelenmenize gerek olmayabilir. Bul uygulamasındaki yeni Nesneler sekmesine giderek yerleşik hoparlörden bir ses çalın veya “Hey Siri, cüzdanımı bul” deyin. Koltuğun altında veya yan odada mı kalmış? Sesi takip edin ve cüzdanınızı kolayca bulun.

 

Soğuk. Sıcak. Daha Sıcak. Çok Sıcak.

AirTag’iniz yakındaysa iPhone’unuz Tam Konum Bulma özelliği ile sizi doğrudan ona yönlendirebiliyor.1 Ultra Geniş Bant teknolojisi sayesinde AirTag ile aranızdaki mesafeyi ve hangi yöne gitmeniz gerektiğini görebiliyorsunuz.

Tam Konum Bulma özelliği aşağıdaki aygıtlarla uyumludur:

iPhone 11

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

iPhone 12 ve iPhone 12 mini

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max

 

Yardımınıza Koşacak Yüz Milyonlarca Arkadaşınız Var.

Diyelim bir eşyanızı spor salonu veya plaj gibi uzak bir yerde unuttunuz. Dünyanın dört bir yanındaki yüz milyonlarca iPhone, iPad ve Mac’ten oluşan Bul ağı AirTag’inizi bulmanıza yardımcı oluyor. Ve Bul ağı gizliliğinizi her adımda özenle koruyor.

 

Nasıl Mı Çalışıyor?

AirTag’iniz, Bul ağında yer alan yakındaki aygıtların algılayabildiği güvenli bir Bluetooth sinyali yayıyor. Bu aygıtlar AirTag’inizin konumunu iCloud’a gönderiyor, siz de Bul uygulamasını açarak AirTag’inizin nerede olduğunu haritada görebiliyorsunuz. Tüm bu süreç, gizliliğinizi korumak için anonim ve şifrelenmiş olarak gerçekleşiyor. Üstelik AirTag o kadar verimli çalışıyor ki pil ömrü veya veri kullanımı hakkında endişelenmeniz gerekmiyor.

 

 

Kayıp Modu İle Eşyalarınızı Bulmak Çok Daha Kolay.

Tıpkı diğer Apple aygıtlarınız gibi AirTag de Kayıp Modu’na alınabiliyor. Bul ağındaki bir aygıt tarafından tespit edildiğinde size otomatik olarak bir bildirim geliyor. Ayrıca, NFC özelliğine sahip bir akıllı telefonla AirTag’inize dokunulduğunda iletişim bilgilerinizin görüntülenmesini sağlayabiliyorsunuz.

 

 

Gizlilik Yerleşik.

AirTag’inizin nerede olduğunu yalnızca siz görebiliyorsunuz. Konum verileriniz ve geçmişiniz hiçbir zaman AirTag’de saklanmıyor. AirTag’inizin konumunu ileten aygıtlar da anonim kalıyor ve konum verileri her adımda şifreleniyor. Bu sayede AirTag’inizin konumunu veya onu bulmanıza yardımcı olan aygıtın kimliğini Apple bile göremiyor.

 

AirTag, istenmeyen takip durumlarını önleyecek şekilde tasarlandı. Başka birinin AirTag’i sizin eşyalarınıza karışırsa iPhone’unuz o AirTag’in sizinle olduğunu algılayıp bir uyarı gönderiyor. Bir süre sonra onu hâlâ bulamazsanız AirTag nerede olduğunu belli etmek için bir ses çalmaya başlıyor.

Elbette AirTag’i olan bir arkadaşınızın yanında veya AirTag dolu bir trende de olabilirsiniz. Ama merak etmeyin, bu uyarılar yalnızca AirTag sahibinden ayrıldığı zaman etkinleştiriliyor.

 

Bu Ne Kolaylık.

Tek dokunuşla kurulum sayesinde AirTag’iniz iPhone veya iPad’inize anında bağlanıyor. AirTag’iniz için bir isim girin, onu dilediğiniz eşyaya takın ve haritadan takip edin. İşte bu kadar basit. AirTag bildirimlerini Apple Watch üzerinden de mi almak istiyorsunuz? Tabii, ne demek.

 

Pil Mi? Seneye Görüşürüz.

AirTag, kolayca değiştirebileceğiniz standart bir pille bir yıldan uzun süre çalışabiliyor.2 Ve iPhone’unuz pili ne zaman değiştirmeniz gerektiğini size bildiriyor.

 

Şıpır Şıpır. Tıkır Tıkır.

Diyelim ki AirTag takılı anahtarlarınız bir su birikintisine düştü. Veya belki de AirTag’inizin üzerine bol bol yağmur yağdı. Hiç sorun değil. Çünkü AirTag’iniz suya dayanıklı.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.