idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
  • 4 lensli şarjlı led ışıklı gözlük büyüteç bu ürün türkiye'de sadece bizim online mağazalarımızda satılmaktadır. Bu gözlük büyüteçte lensleri kullanarak farklı yakınlaştırma ve odaklamalar elde edebilirsiniz. Hobi işlerinizde, tamir ve makyaj işlerinizde, tekstil sektöründe kalite kontrol aşamasında, okuma ve dikkat gerektiren tüm işlerinizde, kuyumculuk ve takı faaliyetlerinde, tarım ve botanik sektöründe, sağlık sektöründe kullanabileceğiniz çok yönlü led aydınlatmalı gözlük büyüteçtir. Gözlük büyütecin içinden standart olarak çıkan merceklerin yakınlaştırma oranlarının odak mesafaleri aşağıdaki gibidir. 1,5x lens ile 333mm uzaklıktan odaklanmaktadır. 2,5x lens ile 200mm uzaklıktan odaklanmaktadır. 3,5x lens ile 142mm uzaklıktan odaklanmaktadır. 5x lens ile 100mm uzaklıktan odaklanmaktadır. Farklı lensleri kullanarak farklı yakınlaştırma ve buna bağlı olarak farklı odak mesafeleri elde edersiniz. Görme bozuklukları olan kişiler için büyüteç görme yetisi kazandırmaz. Büyütecin görevi sadece nesneyi büyütüp daha detaylı bir çalışma ve görme alanı oluşturmaktır. Görme probleminiz olduğunu düşünüyorsanuz doktorunuza başvurunuz. Ürünü kutu içeriğinde bulunan micro usb 2.0 kablosu ile şarj edebiliriniz. Paket içeriği
  • 1 adet gözlük çerçevesi özel kutusunda 4 adet lens resimli kullanma kılavuzu.
 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.