idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
8 Taksit Worldcard'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (1)

KODAK REELS 8mm & Super 8 Films Digitizer Converter with Big 5” Screen, Scanner Converts Film Frame by Frame to Digital MP4 Files for Viewing, Sharing & Saving on SD Card for 3” 4” 5” 7” and 9” Reels

aa

Eski filmleri kalıcı anılara dönüştürün.

8mm ve Super 8 filmleri izlemek, hafıza şeridinde bir yolculuktan çok bir angaryadır. Ancak artık tozlu kalıntılarınızı tek bir cihazla güzel, görüntülemeye hazır MP4 dosyalarına dönüştürebilirsiniz! KODAK REELS Film Sayısallaştırıcı, inanılmaz hepsi bir arada rahatlığı için otomatikleştirilmiş kolaylık, basit gezinme, hızlı uyarlanabilirlik ve ekstra geniş görüntüleme ekranı sağlar. Teknoloji meraklısı değil misiniz? Merak etme. Eski filminizi evrensel makara kaynağına yükleyin, ekrandaki talimatları izleyin ve onlarca yıllık filmleri birkaç dakika içinde herhangi bir SD/SDHC karta kaydedin. Hatta görüntüleri oynatmak ve kalabalıkla anılar yaşamak için doğrudan büyük ekran TV'nize bile bağlayabilirsiniz. Hikayenizi gelecek nesillere anlatmanın zamanı geldi.

aa

A

A

aa

Geçmişi Koru

Artık kaybolmak ve unutulmak yok. Normal 8mm ve Super 8 filmlerinizi PC'de, akıllı telefonda, televizyonda veya benzeri bir cihazda görüntülemek üzere dijital dosyalar olarak tarayın ve kaydedin.

Taşınabilir Şekillendirici

Her ne kadar 3" ila 7" arasında değişen makaraları kabul etse de ünite nispeten hafif, kompakttır ve taşıması ve saklaması kolaydır. Aile gezileri ve toplantılar için harika.

Yerleşik Düzenleme

Film durumundan bağımsız olarak en iyi sonuçları elde edin. Yakalama modu yakınlaştırmanıza, çerçeveyi ayarlamanıza ve keskinlik, renk tonu ve görüntü pozlamasına ince ayar yapmanıza olanak tanır.

aa

aa

aa

Otomatik Kolaylık

8,08 megapiksel sensör, filmi saniyede 2 kare hızında otomatik olarak okur ve herhangi bir manuel işlem gerektirmeden dijital bir MP4 video oluşturur.

Her Makarada Gerçekliğini Koruyun

Kendinizi yalnızca tek bir boyutla sınırlı hissetmeyin. Bu çok yönlü, uyarlanabilir tarayıcı, 3” – 9” arası çok çeşitli makara boyutlarını kabul eder.

SD kart yuvası

Kaydedilen videoları doğrudan ekranda yönetin ve görüntüleyin. Diğer menü seçenekleri arasında geri sarma, ileri sarma, USB yükleme, film türünü seçme ve daha fazlası yer alır.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.