idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Büyücülerin dünyasına hoş geldiniz! J. K. Rowling'in eşsiz kalemi ile kendinizi büyücülerin savaşına tanıklık ederken bulacaksınız. Bu savaş kötü niyetli planları olan bir büyücüyü alt etme macerası... Bu macerada dostluk bağları, ailelerin birbirlerine duydukları sevgi ve saygı sınavdan geçiyor. Artık herkes kendi tarafını belirlemek zorunda! Siz de büyücülerin neler yaşadığını merak ediyorsanız Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları - Orijinal Senaryo eserine bir göz atalım.

 

"Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları - Orijinal Senaryo" adlı kitabı neden okumalısınız?

Harry Potter evreni bir kez daha farklı karakterleri ve sıra dışı olayları ile hayal gücünüzü doruklara ulaştırıyor. J. K. Rowling; Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları - Orijinal Senaryo kitabını, kısa konuşmalardan oluşan senaryo ve oyun tekniğiyle kaleme alıyor. Güçlü Büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamender'in yardımıyla New York'ta yakalanıyor ama Grindelwald bir yolunu bulup kaçmayı başarıyor. Grindelwald destekçilerini toplamaya çalışıyor ama birçoğunun onun planlarından haberi yok! Büyü dışı varlıklar üzerinde hâkimiyet kurmak isteyen Grindelwald, safkan büyücülerin başkaldırmalarını istiyor. Newt Scamander, Grindelwald'ın planlarını bozmak için harekete geçiyor. Büyücülerin içinde kaybolarak olayların temposuna yetişmeye çalışacağınız bir kitap! Fantastik Canavarlar: Grindewald'ın Suçları - Orijinal Senaryo farlı bir teknikle yazılan, bambaşka bir dünyanın kahramanlarını okurlarıyla buluşturuyor. Okuma serüveninize yenilik katmak istiyorsanız Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları - Orijinal Senaryo kitabını mutlaka okumalısınız.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları - Orijinal Senaryo'nun, J. K Rowling'in 5 filmden oluşacak film serisinin 2. eseri olduğunu biliyor muydunuz? İlk baskısı 2019 yılında yayımlanan Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları - Orijinal Senaryo; Yapı Kredi Yayınları tarafından okuyucuyla buluşturulur. Kitabın çevirmenliği Hazel Bilgen tarafından yapılır. Kitabın iç sayfasında ve bölüm başlarında dikkat çeken çizimler bulunur. Eser, Harry Potter'ın yaşadığı dönemin öncesini konu alır. Kitap, son sayfasında konuyla ilgili terimlere yer verir. Kitabın orijinal adı Fantastic Beasts - The Crimes of Grindelwald - The Original Screenplay. Dilerseniz kitabı okuduktan Fantastik Canavarlar Grindewald'ın Suçları (IMDb:6,5/10) filmini izleyebilir, büyü dünyasının sıra dışı macerasını beyaz perdede takip edebilirsiniz.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

J. K Rowling'in Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları adlı eserini okuduktan sonra serinin bir diğer kitabı olan Fantastik Canavarlar - Nelerdir Nerelerde Bulunurlar? adlı eserini okuyabilirsiniz. Yazarın uluslararası çok satan serisi, Harry Potter ve Felsefe Taşı 1.KitapHarry Potter ve Sırlar Odası 2.KitapHarry Potter ve Azkaban Tutsağı 3.Kitap eserlerini ve serinin diğer kitaplarını da okuyabilir, Harry Potter serisi okuma keyfine varabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:J. K. Rowling
Çevirmen:Hazel Bilgen

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.