idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bundan bin altı yüz yıl önce Bergama Asklepion sağlık merkezindeki hastalar ya da rahipler, “Uyku Odaları”nda istihare rüyasına yatırılıyor; su sesi, çamur kürü, şifalı su, hacamat, açlık tokluk kürleri, tedavi ve müzik dinletisi gibi çeşitli yöntemlerle hastalıklar tedavi edilmeye çalışılıyordu.
Bundan üç yüz yıl önce en önemli fizikçilerden biri olan Newton, Babil döneminde yaşamış Daniel’in rüyalarını araştırdı ve bunların aslında rüyadan öte, 2600 yıllık geleceği bildiren metinler olduğunu fark etti. Sonra üzerine çalıştığı rüyaları ve yorumlarını kitaplaştırdı. Ayrıca Vatikan’a da bir uyarı mektubu yolladı. Şu an İsrail Müzesi’nde saklanan bu mektupta Kova Çağı’nın 2060’ta başlayacağını; ondan önce de Yahudilerin Kudüs’te toplanarak bir devlet kuracaklarını günümüzden çok önce M.S. 1704’te ilan ediyordu.
Evrim teorisinin iki ayağından biri olan Wallace’ye de tüm bilgiler rüyada verilmişti. Son beş yüz yılı şekillendiren Descartes’in “Bilimsel Yöntemi”, Fizik bilimini baştan aşağı değiştiren Einstein’in “Görelilik Kuramı”, şu an karadelikleri anlamakta kullandığımız Ramanajuan’ın “Matematik Formülleri”, Böhr’ün “Atom Modeli”, Mendeleyev’in “Periyodik Cetveli” hepsi rüyalarla gelmişti.
Yoksa siz hala rüyalarınızın sadece bilinçaltı rüyalarından ibaret olduğunu mu sanıyorsunuz?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.