idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (1)

80 Günde 80 Derste İngilizceÖğreten Kitap Seti (1000 Sayfalık Kitap Seti)

Bu set ile 80 ders ile 80 gündeİngilizceye hakim olacak ve akıcı İngilizce konuşacaksınız.

Başka kaynağa ihtiyaçduymayacaksınız.

İngilizceyi sistemli öğreteneğitim setidir.

Komisyonumuz TR’deki bütünkitapları incelemiş ve en öğretici olan sizler için bir araya getirilmiştir.

 

80 Günde 80 Derste İngilizceÖğreten Kitap Seti (1000 Sayfalık Kitap Seti) İçeriği:

80 Derste 80 Günde İngilizce;Başlangıçtan İleri Düzeye

İngilizce Konuşma KılavuzuDilbilgisi-Sözlük

Pratik İngilizce Sözcük Kartları

 

80 Derste 80 Günde İngilizce;Başlangıçtan İleri Düzeye Açıklamaları:

445 Sayfa

130x200 Ebatlarında

80 Derste / 80 Günde İngilizce,İngilizceyi, gerçekten 80 ders - 80 gün (günde ortalama bir saat çalışaraktoplam 80 saat) gibi çok kısa bir sürede öğretmeyi amaçlamaktadır. Başlangıçtanileri düzeye kadar, çok geniş kapsamlı İngilizce bilgisi, mümkün olan en hızlı,en kolay ve en verimli yöntemle verilmiştir. Yeni başlayanlar için olduğukadar, belirli düzeyde bilgisi olanlar için de, her zaman başvurulabilecek birkaynak olacaktır. Günlük konuşmalardan politikaya, fıkralardan spora, sanattaninternete kadar her alanı kapsayan ders konularının olabildiğince güncel ve sürükleyiciolmasına özen gösterilmiştir. Dilbilgisi, sözcükler, söyleniş (telaffuz) vealıştırmalar aynı sistem içinde birlikte verildiğinden, sözlük ya da başkaherhangi bir dilbilgisi kaynağına başvurmaya gerek duymayacaksınız. 80 Derste /80 Günde İngilizce, ayrıca, tüm ders konularını kapsayan iki CD ve bir konuşmakılavuzu île birlikte, bir 'öğrenim seti' olarak da sunulmaktadır. (CDkullanılabilir özelliğini yitirdiği için onun yerine KAREKODLA Telafuzlaraulaşabileceksiniz.)

 

İngilizce Konuşma KılavuzuDilbilgisi-Sözlük Açıklamaları:

480 Sayfa

Diğer İngilizce konuşmakılavuzlarından farklı olarak, çok geniş kapsamlı dilbilgisi ileTürkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe bir sözlük içeren bu kitap, İngilizcekonuşan kişilerle iletişim kurmanıza olduğu kadar, İngilizce bilginizigeliştirmenize de yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Konuşma Kılavuzu bölümünde,Türkçe-İngilizce olarak, söylenişleri ile birlikte verilen 3000 den fazlagünlük konuşma örneği ile, tüm iletişim gereksiniminizi karşılayabilir; ayrıca,Dilbilgisi bölümündeki ayrıntılı açıklamalardan ve Sözlük bölümündenyararlanarak, yeni tümce ve deyimler oluşturabilirsiniz.

 

Pratik İngilizce SözcükKartları Açıklamaları:

Her konuda ihtiyaç duyacağınızyüzlerce sözcük ezberleyebilir, pratik günlük ifadeler ve dilbilgisi bölümü ileİngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.