idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yıllar önce çıktıkları müzik yolculuğunda, biri Beşiktaş takımının doktoru, biri de müzik öğretmeni olmuşken, tekrar biraraya gelerek, büyük beğeni toplayan albümle vitrinlere çıkıyorlar! Ayhan Optur ve Mustafa Gültekin,2005 yılında Erciyes Üniversitesinin ilk öğrenci grubu olarak bir araya geldiler. Üniversite boyunca sürdürdükleri müzik çalışmaları okul bittikten sonra, ikilinin ayrı şehirlerde,ayrı meslekleri sürdürmesiyle kesintiye uğradı.
Yıllar sonra biraraya gelerek ikilinin yeni sayfasını açtılar. Eski şarkılar tekrar hatırlandı. Müzik ile geçen gecelerde yeni şarkılar ortaya çıktı. Profesyonel bir ekibin projeye dahil olmasıyla mükemmel bir prodüksiyona imza attılar. İkilinin bestelerinden oluşan 12 şarkı kaydedilip 'Gel Dinle Beni' adı altında albümleştirildi.
Akustik tınıların kullanıldığı albüm, nostaljik bir atmosfer içinde dinleyenleri mest ederek, büyük beğeni topluyor.


Albüm İçeriği
1.Küçüldüm
2.Ötelere
3.Üç Kadın
4.Kendini Al Benden
5.Yerine Sevemedim
6.Mentol Kokulu Baharlar
7.Serseri Yüzük
8.Tek Bir Bakış Yeter
9.Deli
10.Gel Dinle Beni
11.Oyunlar
12.Aşk Gelmiş Sana


Disk Sayısı: 1

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.