idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Mevlâna, bir Şems Güneşi!
Mevlâna, Aşkın ve İlahi Sesin dünyadaki görünen ifadesi!
Rabb’in avazesini ve Tevhid Sırları’nı işiten bir Sufi!
Sufizmin ve Mevleviliğin temel kavramlarının yaratıcısı!
Tekliğin içindeki çokluğu ayırt eden erdemli sözlerin bilgesi!
Bilgeliğini dünya ortamına aktaran, aydınlanma yolunun Velisi!
Bu kitapta Mevlâna felsefesini ve kavramlarını bulacaksınız. Sözlerindeki sır perdeleri aralandı ve anlayışlarınıza sunuldu. Mesnevi ve Divan-ı Kebir Lügatı’nı anlamadan, bu dili çözmeden Mevlâna’yı anlamak, gizli sırlarına erişmek mümkün olamaz.
Bu kitapta, Mesnevi Dili ve Divan-ı Kebir Lügatı’na dair üstü kapalı bilgilerin üst perdeden açıklamaları yer almaktadır. Sufi’lerin Gizli Öğretilerini anlayabilmek için, Gizli İlimlerin birçok alanlarını öğrenmiş olmak gerekir.
Mevlâna’nın tek bir sözü bile çok derin bâtıni sırlar içerir. Ve bu sözler üstü örtülü bir şekilde durmaktadır. Mevlâna’nın Gönül Bahçesi mistik bilgilerle doludur. Gizemli sözlerin ustası Mevlâna’nın derin düşünce tarzını ve açılımını bu kitapta bulacaksınız.
Tevhid Sırları kitabı, size farklı bir anlayış ve farkındalık kapılarını açacak ve sizi Öz Farkındalığınız ile tanıştıracak.
Tevhid Sırları’na kulak verin.
Size çok şey söyleyecek!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.