idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Özel güçlere sahip hupselerin yaşadığı Ahoy gezegeninde kuraklıik baş gösterir. Zor günler yaşayan hupseler Perit 'tan yardım ister. Abola ailesi- nin en yaşlı ve bilge kişisidir Perit, Ahoy ile konuşabilme yeteneğine sahiptir. Kuraklığın geçmesi için Ahoyla konuşur fakat bir sonuç elde edemez. Çünkü aslında kuraklaşan gezegen değildir; çölleşen hupselerin kalpleridir. Ahoy'un nimetlerinden kalplerindeki iyilik kadar faydalanabilir hupseler. Ancak kötülüğü silip süpüren bir iyilik rüzgârı, her yeri yeniden yeşilendirebilir. Peki ama bu gerçekten mümkün müdür? Pert'in akll ve yetenekli torunu Guşan, bu sorunun cevabinı merak eder ve arkadaşlarryla birlikte bir maceraya atılır. Gezegeni kurtarabilecekler midir?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Alexander Anderson
Çevirmen:Metehan Doğan

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.