idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
SAZ BLT3-26L Oyma Dut Dede Sazı 3 Telli 26cm SAZ BLT3-26L Oyma Dut Dede Sazı, özel olarak seçilmiş oyma dut ağacıyla yapılmış ve her bir ayrıntısıyla özenle tasarlanmıştır. Ses kalitesini en üst seviyeye taşımak için 1. sınıf ladin kapak ve oyma balta dut tekne kombinasyonu kullanılmıştır. Sapelli maun sap, kaliteli bir çalım deneyimi sunarken, abanoz veya pelesenk burgu seçenekleriyle daha kolay akort yapabilirsiniz. Şimşir ağacından yapılmış üst eşik, dip eşik dayanıklılık ve estetik sağlar. 23 perdeli ve 3 telli yapısıyla geniş bir müzik yelpazesine ulaşabilirsiniz. 26 cm boyutu, taşıması ve çalması kolay olan bu sazı her yerde kullanmanızı sağlar. İpek mat cilası, enstrümanınızın şıklığını korurken uzun ömürlü olmasını sağlar. Sazla birlikte kılıf, takım tel ve mızrap gibi aksesuarlar da gönderilmektedir. Bu profesyonel Dede sazı, yüksek kaliteli ses üretimi ve müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Model Dede Sazı / Uzun Sap Kapak 1.Sınıf Ladin Tekne Oyma Balta Dut Sap Sapelli Maun Burgu Abanoz veya Pelesenk Üst Eşik Şimşir Dip Eşik Şimşir Orta Eşik / Köprü Kelebek Perde Sayısı 23 Tel Sayısı 3 Tekne 26cm Cila İpek Mat Aksesuar Kılıf, Takım Tel, Mızrap ( Ürün ile Birlikte Gönderilecektir. )

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.