idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
7 Taksit Worldcard'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
SAZ BLT3-24L Oyma Dut Dede Sazı 3Telli 24cm Bu profesyonel Dede sazı, yüksek kaliteli ses üretimi ve müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu saz, profesyonel Balta Dede sazıdır. Oyma dut ağacından özenle seçilerek yapılmıştır. Sap ve kapak 5 yıl boyunca fırınlanmış ve dinlendirilmiştir. Tekne ise 3 yıl kurutulmuştur. Bu model "Dede Sazı/Uzun Sap" olarak bilinir. Kapak olarak 1. sınıf ladin kullanılmıştır. Tekne oyma balta dut ağacından yapılmıştır. Sap ise sapelli maun malzemeden imal edilmiştir. Burgu olarak abanoz veya pelesenk tercih edilebilir. Üst eşik ve dip eşik şimşir ağacından yapılmıştır. Orta eşik kelebek ağacındandır. Perde sayısı 23 ve tel sayısı 3'tür. Teknenin boyutu 24 cm'dir. Cila olarak ipek mat yüzey tercih edilmiştir. Oyma Dut Dede Sazı, profesyonel müzisyenlerin övgüsünü kazanan bir enstrümandır. Her ayrıntısı özenle tasarlanmış, kaliteli malzemelerden özenle üretilmiştir. Aksesuarlar arasında bir kılıf, takım tel ve mızrap bulunmaktadır. Bu aksesuarlar ürünle birlikte gönderilmektedir. Model: Dede Sazı / Uzun Sap Kapak: 1.Sınıf Ladin Tekne: Oyma Balta Dut Sap: Sapelli Maun Burgu: Abanoz veya Pelesenk Üst Eşik: Şimşir Dip Eşik: Şimşir Orta Eşik: Kelebek Perde Sayısı: 23 Tel Sayısı: 3 Tekne: 24cm Cila: İpek Mat Aksesuar: Kılıf, Takım Tel, Mızrap ( Ürün ile Birlikte Gönderilecektir. )

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.