idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Hafif tasarım şık ve renkli Ergonomik tasarım tüm gün kullanım için yeterince rahat hale getirir. Göz alıcı ve her kişiliğe uygun şık bir görünüm. Bas modunu açmak için bir düğme Bas modunda, her zaman zengin ve punchy alçak alabilirsiniz. H2 ile karşılaştırıldığında, H2PRO bas modu daha iyidir. Normal modda, hacim ve bas önemli ölçüde geliştirildi ve ses kalitesi de geliştirildi. Yükseltilmiş 40MM büyük sürücü PET titanyum kaplama ile, 40mm sürücü sayesinde ultra yüksek ses kalitesi. Böylece daha fazla ayrıntı ile net ses hissedebilirsiniz. 70 saatlik pil ömrü Günde 8 saat müzik dinlerseniz, bir haftadan fazla kullanım sağlar. Hızlı şarj ile 1.5 saatte şarj olur 70 saat müzik süresi ve 300 saat bekleme süresi sağlar Kablosuz Bluetooth 5.3 Müzik veya video kekeme olmadan net ve düşük gecikme çağrıları ve ses-video senkronizasyonu için 10 metrelik bir mesafe üzerinden yüksek kaliteli ses ve istikrarlı ve yüksek hızlı iletim getirin 0.078sdüşük gecikme süresi Oyun anında yanıt için, kusursuz oyun için, düşük gecikme modunu açın, gecikme 0.078 saniye kadar düşük, kesintisiz bir gecikme oyun deneyiminin tadını çıkarın. Çift cihaz bağlantısı Aynı anda iki cihazla eşleştirilebilir. Bir çağrı geldiğinde, kulaklıklarınız hangi cihazın çalındığını ve doğru olana otomatik olarak bağlandığını bilir. Ayrıca kulaklıklarınızı bir düğmeye basarak iki cihazdan birine hızlı bir şekilde değiştirebileceksiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.