idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bir varmııış, bir yokmuş, herkesin karnı tokmuş, kötüler var olsa da, iyi insanlar çokmuş.
İşte böyle bir zamanda Mutluca Cumhuriyeti diye de bir yer varmış. İnsanları mutlu, gelecekten umutlu, tertipli, düzenli, birbirine özenliymiş. Ülkenin her yeri yemyeşilmiş bu ülkenin, güneşi parıl parılmış.
Fakaaat, bu ülkeye çok uzak olmayan bir yerlerde başka bir ülke daha varmış ki evlere şenlik. Gerginya Krallığı imiş bu ülkenin adı, yalnız insanlarında yokmuş hiç ağız tadı. Oysa zenginmiş bu ülke, güçlüymüş. Güçlüymüş güçlü olmasına da, mutluluktan nasibini alamıyormuş bir türlü. Temizlikten, tertip, düzenden de habersizmiş bu ülkenin insanları.
Olacak ya Gerginya Krallığı’nın vatandaşlarının hepsi bir hastalığa yakalanmış: Mutsuzluk Hastalığı.
Başta Kral Gerginyus olmak üzere ülkede yaşayan herkes bu hastalıktan muzdaripmiş. Onca araştırmaya, incelemeye, Ülkenin bilim adamları olan Bilgin Deryus, Hipotenüs ve Budaneyus’un emeklerine rağmen bir türlü bu hastalığın çaresini bulamamışlar.
Bakalım kahramanlarımız, Mutluluk , Sevgi , Neşe , Dostluk , İyilik , Sağlık, Sevinç, Gerginyus, Öfkekus , Yangelyatus , Deryus, Boldomates , Azpatates, Tersus, Budaneyus ve Barutus “Mutsuzluk Hastalığı”na bir çare bulabilecekler mi ?
Mutluca Cumhuriyeti’ndeki insanlar mutlulukla yaşarken, Gerginya Krallığı’nın bu hâlinin nedenini ve yakalandıkları “Mutsuzluk Hastalığı”nın çaresinin olup olmadığını merak ettiniz, değil mi çocuklar? Peki siz hangi ülkede yaşamak isterdiniz? Mutluca Cumhuriyeti’nde mi? Yoksa Gerginya Krallığı’nda mı? Peki ya “Mutsuzluk Hastalığı”na yakalanmaktan uzak durmayı nasıl başarabiliriz, bunu biliyor musunuz?
İşte bu masalda bütün bu sorularınızın cevaplarını bulacaksınız? 

Çocuklarımızın, bazen kitapların içeriği ve onlara hitap etmemesi nedeniyle, bazen telefon, bilgisayar gibi çeldiriciler nedeniyle gitgide okumaktan uzaklaştıkları bir vakıa. Bu hususta elbette, başta öğretmen, anne, baba, yazar ve yayınevleri olma üzere hepimize düşen görevler var. Yayınevimiz bu durumun hassasiyetinin bilincinde olarak, en başta onlara hitap eden, içerik olarak güvenle okutulabilecek, keyifli, eğlenceli ve dolu dolu kitaplar sunmayı amaçlıyor çocuklarımıza. 
Çocuk kitapları başta olmak üzere, birçok kitabı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kütüphanelerde okuyucunun yararlanmasına sunulan Hakan Karcı’nın kaleminden çıkan, Mutluca Cumhuriyeti de tadına doyulmayacak bir masal çocuklarımız için.
Okudukça eğlenen, eğlenerek öğrenen, yüzlerinden gülücük eksik olmayan, mutlu ve huzurlu çocuklarımızı, Mutluca Cumhuriyeti’ne davet ediyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.