idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Genç bir Avustralyalının Avrupa’da yapılan son büyük muharebelerdeki tecrübelerinin sade ve doğru bir hikâyesi olmayı hedef tutan bu kitabı halkın hükmüne sunarken birkaç açıklama sözünün lüzumunu duyuyorum. 
Birinci olarak, bu hatıraları ne için yirmi sene geçirdikten sonra ortaya koymuş olduğum sorulabilir. Ben bu soruya, işi pek çok bir operatör olduğum için elimde “irfan ve edebiyat”a, hasredecek pek az vaktim vardı, diye cevap vermeliyim ve şunu da itiraf ediyorum ki kendimde bir kitap yazmak için gerekli edebî çalışma kudretini de duyamıyorum. İşin doğrusu, dostum Mr. Sandes benim teklifim üzerine, “kxoltuk sandalyesi ve ocakbaşı dili”ni edebî ve yayımlanabilir bir şekle koymayı vaat etmeseydi ve böylece kendi yakın dostlarımın sigaralarını içerek hatıralarımı dinlerken, ilgi verici saymak lütuf ve nezaketini gösterdikleri olgulardan bazılarını bütün dünyaya anlatma kudretini bana vermeseydi, bu kitap ihtimal hiç yazılmayacaktı. 
 “Doğu meselesi”nin kocaman bir gölge gibi Avrupa’nın üstünde kendini gösterdiği ve Türk İmparatorluğu’nun varlığının bile tehdit olunduğu böyle bir zamanda Osmanlı erlerinin askerlik faziletlerini anlatan bu kitabın gerçekten ilgi uyandırmasını ümit edebilir miyim?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Charles Snodgrass Ryan
Çevirmen:Samir Müftüoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.