idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İnsanoğlu binlerce yıllık bir bilgi birikiminin sonunda günümüzde kullanılan buluşları ortaya çıkarabilmiştir. Günlük yaşamımızı kolaylaştıran araç-gereçlerin arkasında yüzlerce çalışma, deney ve uzun süreli gözlemler bulunmaktadır. Bir buluş, bir sonrakini tetiklemekte ve yeni buluşların kapısını aralamaktadır.

Astronomiden kimyaya, elektronikten sağlık alanına dek onlarca buluşun öyküsü bu kitapta toplandı. Üstelik elinizdeki kitap yalnızca çocuk yaştaki okuyucularımıza insanlığın ilerlemesine katkı sağlayan buluşlarla ilgili ayrıntılı bilgi vermekle yetinmiyor; hem bilgilerini tazelemek, hem de yeni bilgilerle dağarcıklarını genişletmek isteyen yetişkinler için de eğlenceli bir başvuru kaynağı işlevi görüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.