idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bu şiir kitabını yazarken Orhan Veli Kanık gibi denizlere daldım... T.S. Eliot gibi edebiyatın zenginliğinden faydalandım... Sylvia Plath gibi eserlerimi resim sevinciyle meydana getirdim... En önemlisi Hesiodos'un izinden giderek düşündüren onlarca didaktik şiirlerimi siz değerli okurlarıma sunuyorum. Ayrıca birer bilimsel makale, dua, şarkı, marş ve bir kaç proje de bu kitapta yer alıyor. İyi okumalar. Geçmişten günümüze didaktik şiirler.
While creating this collection of poetry, I delved into the same depth of seas as Orhan Veli Kanık... Like T.S. Eliot. I also benefited from the wealth of literary works. Like Sylvia Plath, I created my works purely for sheer delight. Above all, I present dozens of gripping didactic poems to you, my esteemed readers, following in the footsteps of Hesiod. This book also includes a scientific article, prayer, song, anthem and a few projects. I wish you a happy reading. Historical and contemporary didactic poetry

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.