idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Tamamen Down Sendromlu çocukların özel motor gelişimleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuş ve Hollanda, Belçika, İsviçre başta gelmek üzere pek çok ülkede uygulanan bir bilimsel test yöntemidir.

Down sendromlu küçük çocukların motor gelişim aşamasında desteğe ihtiyaç duydukları bilinen bir gerçektir. Down sendromlu çocuklar için geliştirilmiş bu özel program içerisinde destek alanları tanımlanmış, ölçümlenebilir hale getirilmiş ve tedavi sistemi oluşturulmuştur. BMS programı Down sendromlu çocuklarla çalışan tüm fizyoterapistlere mutlaka tavsiye edilir. Down Sendromlu küçük çocukların motor davranışlarındaki limitler, kitap kapsamında "Postüral Kontrol Sistemindeki Bozukluklar" adını taşıyan teorik yapıda tanımlanmış ve yorumlanmıştır. Bu yapıya bağlı ölçme aracı olarak "Down Sendromlu Çocukların Temel Motor Becerileri Testi ", tedavi sistemi olarak "Down Sendromlu Küçük Çocuklar için Fizyoterapi" geliştirilmiştir. Hem ölçüm aracı hem de tedavi sistemi ile ilgili detaylar kitabın ek bölümünde yer almaktadır. Çalışma, motor testin fizyometrik araştırması ve fizyoterapötik tedavinin etkinliğinin araştırılması konusunda kapsamlı bir rapor sunmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 350

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Down Sendromu Derneği
Katkıda Bulunanlar
Yazar:Peter E. M. Lauteslager
Çevirmen:Bala Toprak
Editör:Ekin Akalın,Fizyoterapist Bedia Deringöl,Ali Kitiş,Mine Uyanık,Şule Demirbaş,Ela Tarıkçı,Serap İnal

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.