idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
6 Taksit World Card'ta
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Chicco youniverse fix 1 2 3 oto koltuğu (9 - 36 kg) kırmızı için satıcı açıklaması (#539535337) Orjinal ve faturalı ürün Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Markachicco Renkkırmızı Durumsıfır Modelyouniverse fix Grp 1-2-3 (9-36 kg arası kullanım) Kolay ve hızlı ısofix bağlantısı ve 5 nokta kemer bağlantı sistemi Baş ve boyun bölgelerine özel yan koruma panelleri Kayar sistem Kolay kullanım Isofix bağlantılar ve top tether sayesinde oto koltuğu, araç koltuğunun bir parçası haline gelir. Güvenli, hızlı ve kolay kurulum Eğer arabanızda ısofix sistem yoksa, oto koltuğunu kırmızı emniyet kemeri kılavuzunu takip ederek, 3 noktalı emniyet kemeri ile kurup, çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Isofix bağlantıları koltuğun altında bulunan merkez kol kullanılarak serbest bırakılır. Maksimum koruma: Yandan gelebilecek darbelere karşı maksimum koruma için yan güvenlik sistemi. Yumuşak dokulu iç küçültücü ile bebeğiniz hem güvenli hem konforlu 30°c derecede yıkanabilir kumaş Eş zamanlı ayarlama: Çocuğunuzun büyümesini takip etmek için baş desteği ve emniyet kemeri eş zamanlı olarak ayarlanabilir. Kemer konumlandırıcı: Grup 2/3 (15-36 kg) için en iyi bel kemeri konumlandırmasını sağlar. Ölçüler: 44 (w) x 63/81 (h)x 51 (d) Ağırlık: 13,5 kg Youniverse fix'in baş desteği ve emniyet kemerleri çocuğunuzun büyümesini takip ederek basit bir hareketle ayarlanabilir. Yan koruma panellerı Oto koltuğu youniverse fix, yandan gelecek darbeleri azaltmak için özel koruma panellerine sahiptir. Grup 1/2/3 Youniverse fix oto koltuğu, bebeğinizi 9 ile 36 kg ağırlığında taşımak için ece r44 / 04 tarafından onaylanmıştır. Grup 1 (9-18 kg): 3 noktalı emniyet kemerleri ile (universal) kurulum veya ısofix sistem (universal) ile kurulum Grup 2/3 (15-36 kg): 3 noktalı emniyet kemerleri ile(universal) kurulum veya ısofix + top tether ve 3 noktalı otomobil kemerleri ile kurulum (yarı evrensel - lütfen "araba uyumluluk listesi" ni kontrol edin) Grup-1 Isofıx kurulum Youniverse fix güvenli, kolay ve hızlı bir kurulum sağlayan ısofix sisteme sahiptir. Araç emniyet kemerleri kullanımına gerek kalmaz.Güvenli bir sürüş için sadece 3 "tık" yeterli! 3 nokta emnıyet kemerı ıle kurulum Eğer aracınız ısofix sistem ile uyumlu değilse, oto koltuğunu 3 noktalı emniyet kemeri ile kurabilirsiniz. Grup 2/3 Isofıx, top tether ve 3 nokta emnıyet kemerı ıle kurulum Youniverse fix oto koltuğu, daha sağlam bir kurulum için ısofix sistem ve top tether kullanılarak kurulabilir, 3 nokta emniyet kemeri ile çocuğunuzun güvenliği sağlanır. 3 nokta emnıyet kemerı ıle kurulum Eğer aracınız ısofix sistem ile uyumlu değilse, oto koltuğunu 3 noktalı emniyet kemeri ile kurabilirsiniz. Kayar sıstem Yatırılabılır - Grup 1 Grup 1 için oto koltuğu 3 farklı pozisyona yatırılabilir. Yatırılabılır - Grup 2/3 Grup 2 ve 3 için oto koltuğu 1. Ve 2.Pozisyona yatırılabilir

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.