idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

Henüz konuşma yetisine sahip olmayan bebeklerin aslında tam olarak ne istediğini anlamak ister misiniz? Anneler için bebeklerin dilini anlamanın kolay yolunu madde madde ve anlaşılır bir dille sunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Pınar Çakır, en güncel bilgiler ışığında bebeklerin 2 yaşına kadar olan gelişim sürecinde merak edilen tüm soruları Bebekler Ne İster kitabı ile yanıtlıyor. Çiçeği burnunda anneler için bebeklerin temel gereksinimlerini bir rehber niteliğinde kaleme aldığı kitabında aktaran yazar; miniklerin ihtiyaç duyduğu beslenme, ilgi, şefkat, temizlik, sağlıklı ve düzenli uyku gibi en temel ihtiyaçlarının nasıl giderilebileceğini bilimsel veriler doğrultusunda okurlarıyla paylaşıyor. 0-2 yaş bebekler için ay ay gelişim ve sağlıklı büyüme rehberinin yer aldığı kitabı gelin yakından inceleyelim..

 

"Bebekler Ne İster" adlı kitabı neden okumalısınız?

Dr. Elif Pınar Çakır, bu kitapta bebeklerin hayata sağlıklı bir başlangıç yapabilmelerini sağlamak için annelere altın niteliğinde bilgiler sunarak hem bebek bakımını hem de anneliğin zorlu taraflarını kolaylaştırıyor. Yazar, yeni doğum yapan tüm annelere hitap eden eseri bilimsel ve pedagojik olarak harmanlayarak okurlarına sunuyor. 0-2 yaş bebek bakımına dair pek çok soruya yanıt veren kitapta Çakır, annelerin hangi zorlu durumlarda neler yapması gerektiğini ve bebeklerine sağlıklı bir hayat sunmak kadar önemli bir hediye olmadığının altını çiziyor. Aynı zamanda ebeveynliğin duygusal iniş çıkışlarının kontrol altına alınabileceğini belirten eser, toplamda 352 sayfadan oluşuyor. Eğitici kitap kategorisinde yayınlanan Bebekler Ne İster kitabı, bebekleri yetiştirme noktasında önemli bir kılavuz görevi üstleniyor. Okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız Bebekler Ne İster kitabında bebek yetiştirmenin püf noktalarından bol bol faydalanabilmeniz mümkün oluyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Pınar Çakır; çocuk ve bebek beslenmesi, sosyal pediatri, çocuk gelişimi konularında da uzman olması nedeniyle tüm annelere ışık tutacak olan Bebekler Ne İster kitabıyla çok sayıda okura ulaşır. Bebek dilinin aslında göründüğünden çok daha kolay anlaşılabileceğini belirten yazar, sosyal medyada kendisini takip edenler için faydalı bilgiler sunar. Bebekler Ne İster kitabının ilk baskısı 2019 yılında çıkar. Aile çocuk serisinde yer alan eserin kapak tasarımında yazarın fotoğrafı ve pek çok ebeveynin merak ettiği soruların konu başlıkları bulunur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Bebekler Ne İster eserinde olduğu gibi bebeklerin sağlıklı gelişimi için öğretici bilgiler sunan ve Mayo Clinic’in kaleme aldığı Bebeğinizin İlk Yılı Rehberi ile Aletha J. Solter’ın Bilinçli Bebek kitaplarına göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.