idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Tarihi günlerdeyiz! Cumhuriyetimiz’in, Büyük Önder Atatürk’ün, eşsiz bir vizyon, emsalsiz  bir çaba ve olağanüstü bir başarı ile sağlam temeller üzerine kurup, bizlere emanet ettiği Şanlı Cumhuriyetimiz’in 100. Yılı’nı coşku ile kutluyoruz bu günlerde.
Ne kadar sevinsek, ne kadar coşku duysak az belki de! Herkese her zaman kısmet olmayacak bu günleri yaşarken, Atatürk’ü ve onun önderliğinde yürütülen Kurtuluş Savaşımız’ı hatırlamak, bir kez daha o coşkuyu yaşamak ve bu vesile ile elimizdeki nimetin, Şanlı Cumhuriyetimiz’in kıymetini bilmek, yapabileceğimiz şeylerin belki de en başında geliyor.
Bu sevince bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek amacıyla, “Ya İstiklal, Ya Ölüm!” denilerek yürütülen Kurtuluş Savaşımız’ın neticesinde elde edilen Büyük Zafer’i müteakip kurulan Şanlı Cumhuriyetimiz’e  ve zaferlerle örülmüş tarihimize, Büyük Önder Atatürk’e olan sevgi, minnet ve şükran duygularımızı dile getiren, sevincimizi ve heyecanımızı kuvvetlendiren şiirlerle selam duruyor ve bu kitabı Cumhuriyetimiz’in 100.Yılı’na ithaf ediyoruz.                                   «Gözlerimizde ışık, azimli, sevinçliyiz,
Yüz yaşına erişen Cumhuriyet Genciyiz!...
 
Önderimiz Atatürk, nura doğru yürürüz,
Vatan ve hürriyeti, bizler kutsal görürüz!
 
Cumhuriyet ruhuyla, yüzyılları aşarız,
Mürşidimiz ilimdir, uygarlığa koşarız!
 
Yüz yaşın kutlu olsun, ey şanlı Cumhuriyet,
Yüz değil bin yılları kutlayacak bu millet!»
 
İçindekiler
1-Yüzüncü Yıl Marşı     
2-Kudret
3-Türk Gençliği Umuttur
4-Çelik Ruhlu Türk Genci
5-Bayrak Şehir Ankara
6-Egemenlik Türküsü
7-On Altı Türk Devleti
8-Çanakkale Geçilmez!
9-Sakarya Destanı
10-Büyük Zafer Destanı
11-Kurtuluş Destanı 
12-Cumhuriyet Destanı
13-Atatürk Destanı
14-Ayrılmayız Yolundan!
15-100 Yaşın Kutlu Olsun Ey Şanlı Cumhuriyet!

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.