Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Yayınevi : Varlık Yayınları

4/5 - 36 Kişi Yorum Yap
Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephen R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, b ... Tamamını gör
24,00
ya da
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephen R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, başarılı bir yaşam için değişimine ayak uydurmamızı sağlayan alşıkanlıkları belirliyor, değişimin yarattığı fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor. "Liderlik konusunda son onyılın başucu kitabı bu olacak." -Scott Degarmo (Siccess dergisinin başyazarı) "İlke merkezli liderlik, çok güçlü bir kavram, Covey'in liderlik ve insan ilişkileri vizyonu, bu kavramı günümüz iş dünyasının liderleri için elverişli bir program haline getirmiş. Mutlaka okumanızı öneririm." -Nolan Archibald (Black & Decker Başkanı ve Yöneticisi)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 390

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 284

Baskı Yılı: 1999

Dili: Türkçe
Yayınevi: Varlık Yayınları

 

Puanlamalar

%66,7
%11,1
%11,1
%2,8
%8,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

10.02.2019

Gelişmenin Yüce Kitabı

Stephen R. Covey bir peygamber değil keza kitabı da bir peygambere gönderilmiş kitap değil. Ancak bu kitap her insanın hayatında birden fazla kez okuması elzem bir kitap. Bir sistemler sistemi kurarak senin sürekli gelişmeni aynı zamanda iyi bir insan olmanı ve en önemlisi güçlü ve gerçek bir karaktere sahip olmanı doğal olarak kendini gerçekleştirmeni sağlayacak yüce bir kitap. Oku ve birine hediye et. O kişi için belki de daha iyisini yapamazsın!

06.01.2018

İcten gelen mutluluk

Günümüzde insanlari bencilliğe iten kisisel gelişim kitaplarının aksine en buyuk ve etkili  mutluluğun bir diğerinin refahını düşünmekle olabileceğini öğreniyorsunuz. 1 1 in 2 den çok daha fazlası olabileceği, sınırsız çözümler dünyasında yaşadığımız anlatılıyor. Yazarın Önemli işlere öncelik kitabını daha önce okumustum.  İkisinde de vurgulanan misyon konusu, hedeflere ulaşmakta motivasyon sağlıyor. hem aile birliği için hem de iş dünyasında ahlaki devamlılık için okunması gerekir. En begendigim tarafi ise sizi kendi kültürünüzde ki en temel ahlak anlayışına tekrar döndürmesi.

25.07.2017

tüm kişisel gelişim kitaplarının atası

insan davranışları alışkanlıklarla ilgilidir. bu kitap da bu savla yola çıkmış ve okuyabileceğiniz birçok kişisel gelişim kitabındaki öğretileri tek başına bu kitapta bulabilirsiniz. eğer uygulayabilirseniz harika alışkanlıklar edinebilirsiniz. uygulayamazsanız bile en azından ufkunuz açılır. çok başarılı bir kitap olduğunu söyleyebilirim.