4/5 - 7 Kişi Yorum Yap
15,0 TL
25,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 12 Nisan - 17 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Kendinle Savaşma Sanatı Kitap Açıklaması

Bir filozof ve genç bir adamın, Freud ve Jung’la birlikte on dokuzuncu yüzyılın en önemli isimlerinden Avusturyalı psikoterapist Alfred Adler’in önünü açtığı yolda deneyimledikleri beyin fırtınası, Japonya’da milyonlarca insanın hayatını değiştiren bir fenomene dönüştü ve şimdi de size duygularınızdan korkmadan yaşamanız, geçmişin zincirlerini kırarak özgürleşmeniz ve kendiniz olmanın önündeki en büyük engele yani kendinize karşı savaştan galip çıkmanız için gerekli strateji ve felsefeyi sunuyor.

İkili arasında geçen diyaloglarda, kendi içinize dönüp cevaplamak isteyeceğiniz ve her cevapta gerçek ‘siz’ olmaya yaklaşacağınız soruların olduğu bu kitapla, artık rüzgarın önüne kattığı başıboş savrulan bir yaprak gibi hissetmeyecek, kendini tanımanın sonsuz okyanusundaki değerli sırra erişerek yaşam bilgeliğini kavrayacaksınız.

(Tanıtm Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%57,1
%28,6
%0
%14,3
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

25.01.2021

Kendini tanıma rehberi

Benim için tam bir baş ucu kitabı oldu. Arada açıp okuyacağım.

22.04.2019

Kaç kişilik savaş

Kişinin kendi çıkmazlarında ya da henüz farketmemiş olduğu içsel diyaloglarında genç bir adam ile filozofun akıcı konuşmalarına eşlik ettiğim kitap. Oldukça etkili kullanılmış dili ve sadeliği ile anlam kargaşasından uzak. Kendinizi o soruları cevaplarken bulucak ve diyologun içine girmenin keyfini yaşayacaksınız.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.