53,2 TL
Standart Teslimat : 08 Aralık - 11 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gizlenen Karanlık-Evrilen Dünya Serisi 1.Kitap Kitap Açıklaması

 

Karanlığın hüküm sürdüğü günümüz dünyasında yaşayan ve şu an bu satırları okuyan sen... Hayatında bir kez olsun, “İnsanoğlu nasıl böylesine kötü olabildi?” ya da “Dünya bu hâle nasıl gelebildi?” diye sormadıysan bırak bu kitabı elinden; sana göre değil. Ama bir kez olsun kendi kendine sorduysan bu ya da benzeri bir soruyu; okuduğun tarih, yürüttüğün tahminler, yaptığın çıkarımlar artık doyurmuyorsa ruhunu, zihnini; sıkı sıkı tut bu kitabı, sakın bırakma.


 


Evrilen Dünya, hem bambaşka bir fantazyanın içerisine sürüklenip fani dertlerinden uzaklaşman hem de günümüze çok ama çok uzak, düşsel bir geçmişteki izlerini takip edebilmen için yazıldı.


 


Serinin sizi çıkaracağı yolcuğun ilk adımlarını atan Gizlenen Karanlık kötülüğün bulaşmadığı bir dünya ile emeklemeye başlıyor. Bu tertemiz dünyaya değen karanlıkla; bilinmezlikler, sırlar, kopuşlar, hiç katedilmemiş yollar çıkıyor ortaya. Eşi benzeri olmayan, hissedilen en güçlü aşk doğuyor aynı zamanda o dünyada; tökezleyerek de olsa yolunu bulmaya çalışıyor. Geleceğin, günümüzün tohumları bir bir karışıyor toprağa...


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.01.2019

Teşekkürler

Severek okuduğum bir kitap oldu... Kurgu son derece iyi ve kitapta hiçbir cümle kurulum ve de imlâ hatasına rastlamadım... yazar ve yayınevi tarafından son derece titizlikle hazırlanmış fantastik bir roman... Teşekkür ederim...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.