Yeni Yıla Özel Hediyeler
Hediyesine karar veremeyenler için
Hediye Kartı
Hediyenizi Kim İçin alıyorsunuz.
Anne ve Babalar için
En kıymetlileriniz için
Büyüklerimiz için
Sevgililer için
Arkadaşlar için
Kitapseverler için
Yeni Yıl için hediye Önerileri
Ajanda Takvim
Kutu Oyunları
Butik Defter
Prestij kalemler
Birleştir oyna
Puzzle
Uzaktan Kumandalı oyuncaklar
Oyuncak Bebekler
Yeni Yıl Süsleri
Hediyelik Eşyalar
Teknoloji severlere hediyeler
Pikaplar ve plaklar
E-kitap Okuyucular
CepTelefonları
Tablet Bilgisayar
Kücük ev Aletleri
Kişisel Bakım
Giyilebilir Teknoloji
Fotoğraf Makinesi ve Aksesuarları
Hoparlörler
Kulaklıklar

YILBAŞI HEDİYESİ SEÇMEK İÇİN İPUÇLARI

2020'nin bitmesine sayılı zaman kala yılbaşı hediyesi heyecanı da yavaş yavaş başladı. 31 Aralık gecesi sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz mutlu bir yılbaşı yemeğinin sonunda onlara vereceğiniz hediye ile bugünü daha da anlamlı kılabilirsiniz. Hediye paketi içine sarıp sarmalanmış ufacık bir hediye bile bugünü unutulmaz kılmak için yeterli. Söz konusu yılbaşı hediyesi almak olduğunda alacağınız hediyenin yeni yıl ruhuna uygun olması, bu konudaki öncelikli şart. Yeni yıl demek yeni umutlar, beklentiler, gerçekleştirilmesi planlanan yepyeni işler ve elbette sevdiklerinizle beraber geçecek bir yıl daha demek. Dolayısıyla yılbaşı hediyelerini de bu ruhtan hareketle düşünerek seçmelisiniz. Tamamını Gör

İster eşinize olsun, ister sevgilinize, ister çocuklarınıza, ister arkadaşlarınıza, isterse de anne babanıza... Kime olursa olsun en güzel hediyeyi seçmek içim karşınızdaki kişinin zevklerine, nelerden hoşlandığına, nelerle ilgilendiğine bakarak hareket etmelisiniz. Eğer hediye alacağınız kişi çok yakın olduğunuz birisi ise ona hediye alırken daha özenli ve dikkatli olacağınız muhakkak. Diğer yandan hediye alacağınız kişinin cinsiyeti de bu konudaki bir diğer dikkat edilmesi gereken hususlardan. Bu konuda en çok şikayet edilen şeylerden birisi erkeklere hediye almanın ne kadar zor olduğu olsa da karşınızdaki kişiyi iyi tanıdıktan sonra bunların hiçbiri mesele değil. Hediye tavsiyeleri konusunda hayatınıza yeni giren birinin yakın çevresinden yardım istemek de joker olarak her daim cebinizde durabilecek bir alternatif üstelik. Yine de “Kendi hediyemi ben alırım” diyorsanız, İdefix’in onlarca kategorisi arasında dolaşarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Sevdikleriniz için hediye önerileri

Sevgiliye hediyeler arasında seçim yaparken alacağınız hediyenin maddi değerinden çok manevi değerinin olmasına özen göstermek gerekir. Hayatınızdaki kişi ile aranızda özel anlam taşıyan şeylerden hareketle düşünecek olursanız en uygun hediyeyi bulmakta da çok zorlanmazsınız. Bu sevdiğiniz bir yazar da olabilir, birlikte izlediğiniz ilk film de... İkinizin fotoğrafının yer alacağı bir çerçeve ile en güzel anlarınızdan birini ölümsüzleştirebilirsiniz. Masa üstü saatler de saati de yine değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Böylece sevdiğiniz kişi gün içinde mesai başındayken ya da ders çalışırken kafasını kaldırıp saate her baktığında sizi de anımsayabilir.

Eğer hediye alacağınız kişi yakın bir arkadaşınız ya da aileden biriyse ve kahveye düşkünse özel tasarım kahve makinaları ve ekipmanları ile kalbini fethedebilirsiniz.

Kadınlara hediyeler

Kadınlar söz konusu olduğunda alabileceğiniz hediyelerin sayısı oldukça fazla. Dekoratif ürünler bu noktada akla ilk gelenlerden. Birbirinden güzel tasarımların bulunduğu bu ürünlerle sevdiklerinizin evinde hoş bir iz bırakabilirsiniz. Örneğin üzerinde yazılı güzel notlar ve şık kutularıyla olduğu kadar insanın başını döndüren kokularıyla da dikkat çeken mumlar hem romantik hem de kalp yumuşatan bir hediye alternatifi olacaktır. Nostaljik olduğu kadar yürek ısıtan, modası asla geçmeyen müzik kutuları da yılbaşında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel hediyeler arasında.

Hediye takvimi ise yılbaşına geri sayımda her gün için küçük notlar, şekerlemeler ya da küçük hediyeler ile içini doldurduğunuz, yılbaşı heyecanını katlayan, neşeli olduğu kadar sevdiğinizle aranızdaki bağı güçlendiren bir alternatif olarak aklınızın köşesinde dursun. Ahşap modellerinden kumaş tasarımlarına pek çok modeli bulunan hediye takviminizi kendi kendinize bile tasarlayabilirsiniz.

Erkeklere hediyeler

Söz konusu erkek hediyeleri olduğunda genelde elektronik ürünler öne çıkıyor. Birbirinden havalı kulaklık seçenekleri erkekler tarafından büyük ilgi görüyor. Eğer hediye alacağınız kişi fotoğraf çekmeyi seviyorsa, dijital fotoğraf makineleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Böylece anılarınızı ölümsüzleştirmeye yılbaşı gecesinden başlayabilirsiniz. Okumayı seven beyler için Kobo e-kitap okuyucular da güzel bir alternatif olacaktır. Bu elektronik okuyucuyla birlikte onun sevebileceği e-kitaplar hediye etmeyi de düşünebilirsiniz.

Hediye almak en az hediye vermek kadar zevkli ve eğlenceli bir iş olabilir. Yeter ki önemli olanın bu güzel anı paylaşmak olduğunu ve daha da önemlisinin karşınızdakini düşündüğünüzü göstermek olduğunu unutmayın. Birlikte nice güzel yıllara. İyi seneler! Daha Az Gör

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.