3/5 - 41 Kişi Yorum Yap
16,75 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerine ulaşmak için beynine format at!

Evet, size gül bahçesi vaat ediyorum!

Bütün korkularınızdan arınacak, fobilerinizden, sigara bağımlılığından, kilolarınızdan kurtulacak; kronik ağrılarınıza, hayatınızı zorlaştıran yanlış inançlarınıza son vereceksiniz.

Hem de gayet bilimsel, etkin ve sistematik bir yöntemle. Çoğu durumda dakikalar içinde!

Tek şartım var! Siz de iyi bir öğrenci olacak, kendi üzerinizde çalışmak için zaman ayıracaksınız.

"Pozitif düşün, hayallerin gerçek olsun" diyen, etkisi "ara gazı" vermekten öteye gitmeyen kişisel gelişim kitaplarından siz de sıkılmadınız mı zaten?

Öyleyse tam yerine geldiniz demektir!Biz şimdi birlikte bambaşka bir şey yapacağız.Gerçek bir temizlik operasyonuyla "ilkel" programlarından bir türlü vazgeçmek istemeyen beynimize format atacağız!

NeuroFormat yöntemiyle hayatımızı baştan aşağı değiştireceğiz.

Ne duruyoruz?

Hadi, başlayalım artık...

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 252

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 221

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%32,5
%22,5
%20
%15
%10
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.04.2019

muhteşem

Kitabı ilk aldığımda pek uygulanır bulmadım açıkçası zor geldi tembellik yaptım. Aradan 1 yıl geçti tesadüf bu yöntemle iyileşenTekirdağlı öğretmenin videosunu izledim ve çok etkilendim. İlk denediğim sigara bağımlılığı oldu ve göz tarama yöntemiyle sigarayı 5 dakikada evet sadece 5 dakikada çözdüm. 2 aydır içmiyorum işin tuhaf tarafı hayatım boyunca içmemişim gibi bir an olsun canım istemedi. Teşekkürler Barış Muslu

09.01.2018

Beklentiyi Karşılamıyor

ilk 40-50 sayfada bilinç ile güzel örnekler veriyor ama geriye kalan sayfalarda sorunu temizlemek adı altında bir takım uygulamalar yaptırıyor ben pek uygulanabilir bulmadım. Ayrıca kitapta anlatılan yöntemden sonra kitap tek düze haline geliyor ve sürekli aynı cümleler ile farklı sorunlar üzerine yoğunlaşıyor. Sigara bırakma ile ayrılık arasına pek ayrım koymadan benzer cümleler kullanılarak anlatılıyor ve dediğim gibi açıkçası pek mantıklı gelmedi zaten kitapta da mantıklı bakmayın diyor.

21.09.2013

Almadan önce mutlaka okunmalı

Arkadaşlar öncelikle sölemek gerekirse bu kitabı alacak olanlar, narsist eğilimleri olan özgüven ve özbenlik duygusu gelişmiş insanlar olmayacak. Obsesif kompulsif eğilimleri olan depresif ve depresyondaki kişiler olacak. Size şunu sölemeliyim EFT zaten bu kitabında anlattığı yöntemin babasıdır zaten kendisi de açıklıyor. Bu adam hiç bir şey bulmuş değil yani sadece yönteme kendi yorumunu katmıştır. Dikkatli olmanızı ve uygularken gaza gelip çok fazla denememenizi tavsiye ederim, çünkü takıntılarla, korkularla ve heyecanlarla yüzleşmek için ego olarak hazır olmanız gerekir bu da ben hazırım, kendimi iyi hissediyorum demek değildir. Bu metodu abartarak sürekli yapmak yani takıntı haline getirmek büyük bir tehlikedir çünkü beyninize dediği gibi format atıyosunuz bu şaka değil. Beyniniz sürekli normal miyim ben sorusunu soracak (iç sesinizle) ve beyninizde büyük bir karmaşa olacak korkmaya başlayacaksınız ve daha çok yapmaya başlayabilirsiniz. Bu korku sizde aşırı şüphe durumu uyandırabilir, kaygı problemleri yaşayabilirsiniz ve hatta psikoza girebilirsiniz. Söylediklerimi dikkate alın çünkü bu kitap sadece teoriktir ve uygulamaları profesyonel yardım almadan yapmak anlattığım şekilde tehlikelidir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.