babalar günü
babalar günü
babalar günü
babalar günü

Babalar Günü Hediye Önerileri

İlk adımlarınızdan tutun da üniversite mezuniyetinize kadar her daim yanınızda olan, hayat tecrübesiyle size yol gösteren, çocukluğunuzun ilk oyun arkadaşı, kimi zaman sırdaşınız, kimi zamansa zor günlerde en büyük destekçiniz olan babanızın üzerinizdeki emekleri saymakla bitmez. Hayat yolunda en az anneler kadar babaların da önemini göz önüne alacak olursak onlara ayrılmış olan Babalar Günü de bir kat daha önem kazanıyor. Tam da bu yüzden her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü onların günü olarak kutlanıyor. Babalar Günü 2019 yılında 16 Haziran tarihine denk geliyor. Babaya ne hediye alınır diye düşünmeye başlayanlardasınız, idefix’te babanıza uygun yüzlerce hediye seçeneği sizleri bekliyor. Tamamını Gör

Kitap Tutkunu Babalar İçin Hediyeler

Okumaya ilk başladığınız zamanları bir hatırlayın. Harfleri sökmeye çalışıp soğuk terler döktüğünüz o günlerde en büyük yardımcınız olan babanıza alacağınız bir kitap hediyesi, tahmin ettiğinizden çok daha kıymetli olabilir. Babanızın kişisel ilgi alanına göre pek çok çeşit kitabı bulabileceğiniz idefix’te dünya klasiklerinden çağdaş dünya edebiyatına, Türk edebiyatının en seçkin eserlerinden, polisiye, fantastik, bilim kurgu gibi farklı ilgilere özel, felsefe, araştırma - tarih, bilim ya da politika kitaplarına pek çok alternatif mevcut. Babalar Günü’nde babanıza dilerseniz onun okumayı en çok sevdiği yazarın bir kitabını hediye edebilir, dilerseniz de babanızın çok seveceğini düşündüğünüz yepyeni yazarlarla onu tanıştırabilirsiniz.

Müzik Tutkunu Babalar İçin Hediyeler

Araba kullanırken, sabah koşusuna çıktığında, evde iş yaparken ya da ofiste masa başında çalışırken müziksiz duramayan bir babanız varsa, Babalar Günü’nde kendisine yerli ya da yabancı albümler hediye ederek gününü güzelleştirebilirsiniz. Türk halk müziği ya da Türk sanat müziği albümlerinin yanı sıra arabesk, Türkçe Rock, caz ya da klasik müzik gibi seçeneklerle de babanızın ruhuna şifa olabilirsiniz. Babanıza albüm satın alacaksanız CD almak yerine yeni nesil teknoloji ile uyumlu plaklar alarak da hem nostalji ruhunu yaşatabilir hem de günümüz teknolojisini babanızı buluşturabilirsiniz.

Elektronik Tutkunu Babalar İçin Hediyeler

Bazı babalar için elektronik eşyalar, onların nasıl çalıştığı, hangi malzemelerden yapıldığı kadar merak uyandırıcı ve eğlenceli bir şey daha yok, biliyoruz. Hazır Babalar Günü hediye fikirleri söz konusu iken babanızın bu tutkusundan yararlanmaya ne dersiniz? Günümüzde bilhassa akıllı telefonlar sayesinde müzik dinleme alışkanlıklarımız her ne kadar değişmiş olsa da babalar için sadece müzik dinlemekten ibaret olmayan, aynı zamanda bir haber alma ve genel kültür arttırma aracı olarak anlam taşıyan radyolar onlara alabileceğiniz en güzel hediye olabilir. Diğer yandan müzik dinlemekten hoşlanan bir babanız varsa alacağınız yeni model pikaplar ile de babanızın kalbini çalabilirsiniz. Son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir baba için akıllı bileklik gibi giyilebilir teknoloji ürünleri de oldukça cazip alternatiflerden. Bunlar ve daha fazlası için elektronik sayfasına bir göz atın deriz.

Oyuncu Babalar İçin Hediyeler

Çocuk ruhunu asla kaybetmeyen babalar için oyun ve konsol seçeneklerinden daha baştan çıkarıcı ne olabilir? Babaya oyuncak mı alınırmış diye hiç düşünmeyin, hep onlar mı size alacak? Aksiyon - macera oyunlarından, yarış oyunlarına, savaş oyunlarından spor oyunlarına babanızın en seveceği türden bir oyun beraberinde alacağınız oyun konsolları babanızla yıllar öncesine dönmenize yardımcı olabilir.

En Şık Kalemler

Babalar Günü’nde babanıza hediye edeceğiniz şık bir kalem ile elini her cebine attığında sizi hatırlamasına da vesile olabilirsiniz. Hem kavrayış kolaylığı sağlayan ergonomik tasarımı hem de tok ve kaliteli mürekkebi ile birbirinden şık dolma kalem modelleri bu konudaki ilk alternatifiniz. Metalik gövdeli modellerden paslanmaz çelik ucu ile yazma zevkini katlayan tasarımlara; lake, ahşap gibi farklı malzemelerin kullanıldığı incelikli detaylarıyla dikkat çekenlerden özel kutusunda klasik modellere pek çok alternatifin mevcut olduğu bu dünyada babanıza göre bir tanesini de bulabilirsiniz.

idefix Hediye Kartı

Babalar Günü ne zaman sorusu ile başlayıp “Peki ben babama ne alacağım?” diye devam eden Babalar Günü telaşında sonlara doğru gelmek üzereyken, idefix’ten alacağınız hediye kartı ile babanıza kitaptan müziğe, birbirinden çok seçeneğin bulunduğu bu dünyadan istediğini seçmesine imkan tanıyabilirsiniz. Bırakın babanız en çok istediği şey ile mutlu olsun. Siz de Babalar Günü mesajları ile zenginleştirdiğiniz bu hediye kartının babanızda yarattığı gülümsemenin tadını çıkarın. Daha Az Gör

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.