32,9 TL
Standart Teslimat : 23 Mayıs - 26 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Zamana Yazdım Kitap Açıklaması

 

Büyük usta Muzaffer Sarısözen "her türkü bir kuraldır" der. Her insanın duyguları özeldir. Her insanın bir eseri vardır onun içindir ki kalbi ve duygusu kuraldır. Kimi çay içerken sözlü dile getirir, kimi gözlerinin ışıltısı ile melülce, hayret, gayret ile eserini yaşar ve yaşatır. Ben de bir cesaret deyip kah,kalemin arkasını alnımda kah ağzımda ısırarak Allah ne verdiyse bir şeyler karaladım yıllarca. Zaman yine bu zaman, vakit yine bu vakit derler büyükler lafa başlamadan, ben de o hesap çıkarsız, yazmaya başladım. Yıllar sonra kitap -çıkar! ilişkisi ile adım attım. Zaman yine on altılı zaman, vakit otuz iki, duygular dörtlük birim vuruşu, kalbim kalemime yön verdi. Yazdıklarım ve çizdiklerim geçici bir heves değildir. T.S Eliot dediği gibi 'Asla geçici bir duygu üzerine kalıcı bir karar inşa etmeyin' der. Harflerin bile kalıcılığına ve samimiyetine güvenerek, kendime, aileme ve okuyanlara gönül türbesinden kalıcı seslenmek istedim. Kapıları çalıp içeri girmekten başka gaye yoktur. Olur da çaldığımız kapılarda ses çıkmaz ise sessizce döner ve gideriz. 
Emeği geçen çevre, okul, akraba, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi Edebiyat öğretmenlerine, kitabın daha iyi olabilmesi için çaba gösterip fayda sağlayan büyüklerime, karikatür çizimlerini büyük bir özveri ile yapan Resim Bölümü Uzun öğretmen ve öğrencilerime teşekkür ederim. Kimsenin ismini kullanmak istemedim. Olur ya insanız bir kişiyi unutsam bu durumdan utanç duyacağımı düşündüm.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.