0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 368

Ebat : 13,5 x 21

Dil : Türkçe

“Güçlü ve çok etkili.” -Kirkus Reviews- “Unutulmaz ve muhteşem bir roman.” -Adriana Trigiani, yazar- “Bu kitap özgürlüğe, sevgiye ve adalete büyük bir övgü.” -Zoé Valdés, yazar- “Onlara iyi bak anne. ... Tamamını gör
17,5 TL
27,78 TL %37
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Güçlü ve çok etkili.”

-Kirkus Reviews-

“Unutulmaz ve muhteşem bir roman.”

-Adriana Trigiani, yazar-

“Bu kitap özgürlüğe, sevgiye ve adalete büyük bir övgü.”

-Zoé Valdés, yazar-

“Onlara iyi bak anne. Bizler evlerinden atılan ve bu yüzden kaçan acınası insanlardık. Birkaç saniye içinde göçmen olmuştuk ki bu, annemin asla kabul etmek istemediği bir şeydi. Ama artık acı gerçeklerle yüzleşmek zorundaydı.”

-Berlin, 1939-

Her şey değişmeden önce Hannah Rosenthal’ın büyüleyici bir hayatı vardır. Sonra Berlin sokakları kötülüğün habercisi olan bayraklarla donatılır ve Hannah, bir zamanlar evi olarak düşündüğü yerlerde artık hoş karşılanmaz. Bir umut ışıltısı ufukta St. Louis şeklinde belirir;  bu, Yahudileri güvenli bir şekilde Küba’ya götüreceğini vadeden bir transatlantiktir. En başta, gemi son derece konforludur ama savaş koşullarıyla birlikte yolculuğun seyri değişir ve kurtuluşları olan gemi onların kaçınılmaz sonları haline gelir.

-New York, 2014-

On ikinci yaş gününde Anna Rosen, Küba’daki hiç tanımadığı büyük halası Hannah’dan gizemli bir paket alır. İçinden çıkanlar Anna’ya ve annesine ilham verir, birlikte Havana’ya, ailelerinin gizemli ve trajik geçmişini keşfetmeye giderler.

(Tanıtım Bülteninden)

Editör: Eren Abaka

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!