3,5/5 - 48 Kişi Yorum Yap, Kazan!

İlk Baskı Yılı : 2016

Baskı Sayısı : 6. Basım

Sayfa Sayısı : 160

Ebat : 14x21

Medya Cinsi : Ciltsiz

Rüyalar başlamadan önce Yonğhe ve kocasının hayatları gayet sıradandı. Evliliğin tekdüzeliğinde normal bir yaşam sürerlerken, Yonğhe rüyalar görmeye başladı ve vejetaryen olmaya karar verdi. Evdeki tüm ... Tamamını gör
11,67 TL
18,52 TL %37
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Rüyalar başlamadan önce Yonğhe ve kocasının hayatları gayet sıradandı. Evliliğin tekdüzeliğinde normal bir yaşam sürerlerken, Yonğhe rüyalar görmeye başladı ve vejetaryen olmaya karar verdi. Evdeki tüm etleri bir torbaya doldurdu. Kalamarları. Yumurtaları. O hafta kocası, iş yerine ilk kez ütüsüz bir gömlekle gitti. Bu, korkunç değişimin başlangıcıydı.


 


Han Kang bizleri cinselliği, şiddeti, ilişkilerimizi ve saplantılarımızı sorgulayacağımız rahatsız edici bir yolculuğa çıkarıyor.


 


“Derinize nüfuz edecek ürkütücü bir evrenselliğe sahip.” 


-Laura Miller-"Kang, insan beyninin ve bedeninin dayanabileceği sınırları ve  vahşetin en uç biçimlerinde bile görülebilen tuhaf güzellikleri araştırıyor." 


-Entertainment Weekly-


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%45,8
%29,2
%10,4
%8,3
%6,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

18.02.2019

Sorgulamak isteyenler için..

farklı bir kitap düşündürücü, sorgulatıcı ve sarsıcı. Yazarın okuduğum ilk kitabıydı, çok etkilendim. Yazıldığı gibi derinize nüfuz edecek bir kitap..

16.03.2017

bir dönüm noktası

Çok farklı bir kitap herkesin sindirebileceği türden değil.. Benim bakış açılarıma ışık tutan derinden etkileyen bir kitap oldu. Yazarın önünde saygıyla eğiliyorum..

09.03.2017

Tavsiye ederim.

Yalın bir anlatıma sahip kitap birbiriyle ilişkili 3 kısa öykü şeklinde kurgulanmış, yaşadığı travmatik fakat kültürel olaylar neticesinde bir gün et yemeği bırakan ana kahraman Yeong-hye isimli 30 yaşındaki bir kadın karakterin hikayesi kocası, eniştesi ve nihayetinde öz kırdeşinin gözüyle anlatılıyor, yalın, kısa bir anlatı olsa da sorduğu sorularla  etkisi devam ettiriyor, bu kitap hoşunuza giderse carol Shields'in iyilik isimli kitabını da beğeneceğinizi düşünüyorum.