22,1 TL
Standart Teslimat : 28 Kasım - 01 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Utangaç Kitap Açıklaması

 

 Çocukların, duygularını doğru bir şekilde ifade etmeyi öğrenmelerinde yol gösterici olacak bir seri!

 

Duygular hakkında konuşmak, çocukların kendi duygularını anlamasına yardımcı olur. Duyguları Anlamakserisinde yer alan kitaplar, çocuklara duyguları tanımaları ve anlamaları konusunda kılavuzluk eder. Duygularını en iyi biçimde ifade etmek ve olumsuz duygularla başa çıkmak konusunda ipuçları verir ve öneriler sunar.

 

Yalın ve çocukların kolayca kavrayabileceği bir dille yazılan bu kitaplar sayesinde çocuğunuz duygularını uygun şekilde ifade etmeyi öğrenecek ve sosyal yaşamda çok daha mutlu bir birey haline gelecek.

 

Bu kitap, utangaçlık duygusunu ele almaktadır. Utangaçlığın nasıl bir duygu olduğu, onunla başa çıkma yöntemlerinin neler olduğu, insanlar karşısında nasıl daha iyi konuşulabileceği, utangaçlığın normal bir duygu olup olmadığı, utangaçlık hisseden birine nasıl yardımcı olunabileceği gibi konular içerir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.10.2020

Utanmak normal.

Utanma duygusunun normal bir duygu olduğu ve bununla başa çıkmanın yolları...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.