0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
17,55 TL
27,0 TL %35
Standart Teslimat : 29 Ekim - 02 Kasım
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tükeniş Kulübü Kitap Açıklaması

“Dünya aslında bu işte.


Kocaman bir tükeniş mekanı, öldükten sonra üye olunan bir tükeniş kulübü.”


 


Laurentia ormanlarında hava, su ve toprak buz tutmuş.


Yalnızca ateş canlı. İntikam için yanıyor.


 


Sonsuz hata yapma kapasitesiyle tanınan mirasyedi Nile Nightingale.


Geçmişinde biriktirdiği ne çok şey var! Fiyaskoyla sonuçlanan bir aşk hikayesi. Çocuk kaçırma. Trafik cezaları, dolandırma. Ve bir türlü bırakamadığı içki… Alkol bağımlılığından kurtulmak, hayatını temize çekmek için Quebec yakınlarında bir kasabaya yerleşti. Terk edilmiş kilisenin yakınlarında bulduğu çuvalla hayatı değişmek üzere.


 


Henüz yalnızca on dört yaşında. O da geçmişine fena olaylar sığdırmadı.


Evde eğitilmiş bir dâhi Celeste. Tek akrabası müthiş bir matematikçi olan büyükannesiydi. Artık o da yanında değil. Bir gece dövüldü, bir çuvala konuldu, bataklığa atıldı.


 


İki yaralı ruhun yolları Tanrı’nın bile unuttuğu kasabada kesişiyor. Tükeniş Kulübü’nün doğal üyeleri için yeni bir hayat başlıyor. Soluk soluğa yaşanacak hesaplaşmanın arifesindeyiz. Kanada’dan Çin’e uzanan yasa dışı avcılığın, uluslararası bir çetenin gazabının, birbirini iyileştirmek kaderinde olanların hikayesi bu.


 


Kült roman Sinestezya’nın yazarı, Commonwealth ödüllü Jeffrey Moore’dan gerçek olaylardan esinlenerek yazılmış heyecan ve gerilim yüklü, derinlikli bir macera.


 


Hayvanların hakları yok ve eğlence için hiçbir varlığa eziyet etmiyorlar. Bu durumda uygar olan nasıl insan oluyor? Kirkus Reviews


Sofistike olduğu kadar sert. Türler arasında gezinen olağanüstü bir edebi gösteri.


Heather O'Neill


 


Halusinojenik, alt üst ediyor. Akla David Lynch filmlerini getiriyor. Montreal Gazette


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.