31,95 TL
Standart Teslimat : 27 Mayıs - 30 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tanrı'nın Şifresi Kitap Açıklaması

 


Tansık, dünyaca ünlü bir genetik uzmanıdır. Üstün İnsan yaratabilmek için insan klonlar. Ancak işler düşündüğü gibi gitmez. Peşine bir katil takılır.Başına büyük felaketler gelir. Tansık bu hayati tehditler altında bile bilimsel çalışmalarına devam eder. İnsanların, hayvanların ,bitkilerin ve evrenin yaratılışında ortak bir şifrenin olduğunu bulur. Bu şifreye 'Tanrı'nın Şifresi' adını verir. Tanrı'nın Şifresi Tanrı'yı, evreni ve yaratılışın bütün sırlarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu şifre insanlar tarafından kullanılmaya başladığı zaman ise bu dünyadaki her şey baştan sona değişecektir.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2015


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Engin

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.03.2016

Karmaşa...

idefix editörünün notu: Bu eleştiri kitabın sonu hakkında bilgi vermektedir!

Her bir bölümünde üzerinden zıplanıp geçilen o kadar çok olay var ki her biri ayrı bir kitap için konu olabilir..  Mesela kahramınımız bir bölümde yapılan astral seyahatle ölen babasının öldürüldüğünü öğrenir bu arada önemsiz bir ayrıntı birden ortaya çıkar ki ailesini öldüren ölmüş bildiği kardeşidir,   , hemen ardından sıradan bir komiserin tesadüfen bulduğu bir mezarda yatan 5 m boyundaki bir süper insan deneyinim yaratıcısıdır... Peşisıra zorlama bağlanmış olaylar zinciri ve zoraki yaratışmış kahramanlar ile çok hafif bir üslup romanı maalesef okunamaz kılıyor.. Nacizane  Sayın Hocam asıl işi dilbilim ile uğraşmaya veya çok daha bsşarılı olduğu fotoğrafçılık uğraşına devam etmeli..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.