4/5 - 4 Kişi Yorum Yap, Kazan!
9,9 TL
24,07 TL %59
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 19 Eylül
Standart Teslimat : 20 - 22 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Ben TANIK. Olmuş bitmiş her şeyin ve olup olacak her şeyin tanığı. Birlikte çok eğleneceğiz. Gösteri yeni başlıyor.”

“Bazen beklenmedik şeyler olur. İyi ya da kötü dediğin. Oysa senaryonun kendisinin hiç umurunda değildir, senin ne beklediğin.”

Eskort Rüya Nilay Kosova, müşterilerine “Aşk Simülasyonu” adlı hizmet paketleri sunarken, kendini çözülmemiş bir cinayetin ve annesinin giderken bıraktığı sırların ortasında bulacaktır.  Kayıp bir  kitap ve gizemli bir TANIK; varoluşun anlamı peşinde savrulan Nilay’ı, yaşam tapınağının en alt dehlizlerine indirecektir.

Pınar Eğilmez, okurlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Uçan Tabut adlı romanının ardından Tanık’ta, bizi soluk soluğa okuyacağımız bir maceraya sürüklüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%50
%25
%0
%25
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

12.02.2019

hemen tanık olun bu öyküye!

Öyle bir zamanda okudum ki bu öyküyü, ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Ancak kitaba dair diyeceklerim şöyle: bir kere, inanılmaz bir şekilde kitap, Uçan Tabut’ta beni en çok etkileyen öykünün üzerinden şekillenmemiş mi! Şoka girdim. Pes dedim. Ve öyle bir ivmeyle hareket kazanmış ki aklım almadı. Zaten kitabın o öykü üzerine olduğunu anlar anlamaz öyle heyecanla hapır hupur sayfaları çevirmeye başladım ki ben kendime inanamadım. Noldu noldu nolcak nolcak aman Yarabbi diyip diyip nasıl bir galeyana gelip heyecan bastı size anlatamam! Ancak şaka gibi biliyorum ancak kesinlikle öyle oldu ve öyle bir kalbim atmaya başladı ki kitabı mecburen elimden bıraktım! Yok dedim, bi sakinleyim yarın devam ederim.Yarın aldım da noldu! Bu sefer 2. kişinin durumu vuku bulmaz mı! Bir aman Yarabbi durumu, daha fenasından, bende peydahlanmaz mı! Ancak bu sefer ‘aman diyim ne olacak şimdi’ hâlim öyle kalp atışımı hızlandırdı ve şaka gibi ama korkuttu ki öykünün gidişatı beni (hani bu nasıl sonuçlanacak diye) bu sefer işte ikinci çırpıda bitiririm amacımı direkt erteledim ve azar azar günlere yaydım.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız