Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  

 

İstediğim hayatı yaşayamıyorum, hayat geçiyor, gençlik gidiyor diye üzülme! Hayat, bu dünyanın güzelliklerinden ve acılarından ibaret olsaydı eğer, Yaşayamadığın güzelliklere ve yaşadığın acılara çok üzülebilirdin.

Ama bu hayat, yaşayamadığın güzelliklerden hayal dahi edemeyeceğin kadar çok daha güzel olan Ve yaşadığın acılardan tahmin edemeyeceğin kadar çok daha dehşetli acıların yaşanacağı sonsuz ve gerçek ahiret hayatından ibaret. Öyleyse isteyip elde edemediklerine Ve istemediğin hâlde yaşadıklarına sabret.

Önümüzde, biz unutsak da bizi unutmayacak ölüm yolculuğu var. Her an yolculuğa çıkacağın sonsuz hayatta ne ile karşılaşabileceğini, Sonsuz hayatın güzelliklerini düşün.

Sana sorulmadan bindirildiğin “hayat otobüsü”nden, yine sana sorulmadan indirileceğin durağa gelmeden, Hayat yolculuğunu en güzel şekilde geçirmeye bak...

 

 

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız