42,0 TL
Standart Teslimat : 10 Aralık - 13 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Pratik Reiki - Evrensel Yaşam Gücü Enerjisi İle İyileşme Kitap Açıklaması

 


Hepimiz 21. yüzyıla doğru devamlı bir ilerleyiş içinde olduğumuzun farkındayız. Günümüzde ruhani farkındalığımız çok hızlı bir tempoda şekilleniyor. Modern yaşamda giderek daha çok insan bedensel ve zihinsel sağlığını iyileştirmenin doğal yollarını kullanma konusunda bilinçli hale geliyor. Modern bilim zihin ve beden arasındaki ilişkinin doğruluğunu kabul etmektedir. Doktorlar rahatlama tekniklerini savunuyor ve giderek artan sayıda insan iyileştirici enerjiler üzerine çalışmaya başlıyor.

Doğal iyileştirmeyle ilgili birçok metot arasında Reiki tüm dünyada uygulanan temel ve etkili metotlardan bir tanesidir. Reiki Evrensel yaşam gücü veya fiziksel ve zihinsel düzeyde etkisini gösteren iyileştirme enerjisi anlamına gelen Japonca bir sözcüktür. Reiki ne bir din ne de bir külttür. İmanla tedavi veya kara büyü de değildir. Evrensel iyileştirme enerjisini kullanan doğal bir tedavi yöntemidir.

Reiki Pratik Kitabı Reiki'den bahsetmektedir. Reiki şu anda geçerli olan şekliyle yeni bir kavramdır fakat şu anda Reiki olarak adlandırdığımız bu ruhani tedavi yöntemine karşılık gelen Atharvaveda'da bazı Shloka'lar görülmektedir.

Peki, Reiki neyi tedavi eder? Yazar bu soruyu çok açık ve basit bir dille, zihinden fiziksel bedene kadar ulaşarak negatif engelleri ortadan kaldıran ve acı olarak kendini gösteren yıkıcı duygusal kalıpların ve vücuttaki diğer ciddi rahatsızlıkların ortadan kaldırılması olarak cevaplıyor.

Bu mükemmel kavram aracılığıyla - bu kitapta birçok canlı örnekle birleştirilerek anlatıldığı gibi, herhangi bir kişinin kendi kendini tedavi ederek hareket düzeyini ve iyileşme kapasitesini arttırabilir.

Bu kitap gerçekten işe yarayan ilkelerle birlikte kendi kendini dönüştürme üzerine faydalı bir bilimsel inceleme arayan insanlar içindir. Bu, neşeli ve daha iyi bir yaşam sürmek için gerçekten ihtiyaç duyulan şeyleri açık bir dille anlatan pratik ve güçlü bir kılavuzdur. Her gününüzü hesapsız kitapsız fakat anlık zaferler dizisi şeklinde çalışkan bir şekilde geçirin.
(Tanıtım Yazısından)Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Platform Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.