0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
105,57 TL
155,25 TL %32
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 - 18 Aralık
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Türkiye‘de Ortopedinin yolculuğu Akif Şakir Şakar hocamız ile başlayıp ve Münir Ahmet Sarpyener hocamız ile devam etmiştir. Kiymetli hocalarımız bu yolculukta Türkçe kaynaklara verdikleri eserler ile gereken önemi göstermişlerdir.


Daha sonraları Ortopedi ve Travmatoloji olarak devam eden serüvenimizin mimarlarından Rıdvan Ege hocamız, yüz adetten fazla kitabı bizim faydalanmamız için yazmıştır. Kendisiyle asistanlığımızın birinci yılında hastanemizde bir toplantıya geldiği zaman tanıştığımızda, ileride mutlaka kendi dilimizde kitaplar yazmamız gerektiğini bizlere öğüt olarak vermişti.


Biz de; daha çok sınavlara hazırlanırken çalıştığımız esas kaynakların bizde bıraktığı bilgi birikimini literatür desteğiyle stajyer, intörn ve asistan hekimlere ulaştırmak için bu kitabı hazırlamaya karar verdik.


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız