4/5 - 38 Kişi Yorum Yap, Kazan!
16,1 TL
23,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 16 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 17 Ekim
Standart Teslimat : 18 - 20 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bu kitabı neden eline aldın, bilmiyorum. Belki beni Youtube’dan tanıyorsun, belki ilk defa karşılaşıyoruz. Sebebi her ne olursa olsun buradasın. İlk cümleyi okudun. Artık bu anın geri dönüşü yok.

İçeride karşılaşacağın hikâyeler, benim hikâyelerim. Daha önce defalarca yaşanan, eşsiz veya benzersiz olmayan hikâyeler. Anlatmam lazımdı, çünkü anlatmazsam çatlardım. Ben Y kuşağına aitmişim; sen Z, onlar C, öbürleri T… Her neysek, çok yorgun bir geçmişin çocuklarıyız. Bizi kirli geçmişten, kavgalardan, darbelerden korumak için renkli dünyaların içine attılar. Sorumsuzuz, dünya umurumuzda değil diye de bizden nefret ettiler. Ne dünya umurumuzdaydı, ne de biz dünyanın umurundaydık. Mesele artık kendi meselemizdi. Yaşamak için bir yol bulacaksak bunu kendi başımıza yapacaktık. Güven mi? Güven kelimesi çoktan bankalara, sigorta şirketlerine satılmıştı, hem de yok pahasına… İnsana dair birçok kelime çoktan şirketlerin olmuştu. Herkes güvenilmezdi artık, her an sırtımızdan vurulabilirdik. Hem tek başımızayız hem paranoyağız.

 

Sana videolarımda hep dedim ki; “kendi cennetini yarat.” Ben o cennete gidene kadar cehennemden geçtim, iyi ki... Sana kendi hikâyemi olduğu gibi, dürüstçe anlattım; sen de anlat, başkasına değilse bile kendine anlat diye… Anlat ki rahatla, anlat ki tanış kendinle.

(Tanıtım Bülteninden)

Genel Yayın Yönetmeni:   Ahmet BOZKURT

Editör:                                 Mehmet BOZKURT

Kapak Tasarım:           Faruk BAYDAR

 

 

Puanlamalar

%73,7
%5,3
%2,6
%5,3
%13,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

09.10.2018

youtube tan yazarlığa

ben de birçoğu gibi youtube tan tanıyorum başak kablan ı. minimalızm videoları ile tanışmıştım kendisiyle. kitabını da merak ettim ve aldım.okudum bitirdim.kitapta kendi yaşantısından , anılarından ,hayallerinden ,hayal kırıklıklarından bahsediyor başak kablan.edebi değeri var mı derseniz pek yok ama etkilendiğim kısımlar da olmadı değil.

21.09.2018

YouTube kanalı gibi

Kitap Başak Kablan’ın YouTube kanalının yazılı hali. Kitabı okumaktaysa YouTube videolarını izlerseniz kitapta ekstra bir şey kaybetmiş olmazsınız. İyi vakit geçirmek isterseniz kitabında tercih edebilirsiniz

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız