45,25 TL
Standart Teslimat : 24 Mayıs - 27 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Öğrenmeyi Öğreniyorum-Eğlen Öğren 7+yaş Kitap Açıklaması

 

Çocuklar, konsantrasyon yeteneklerini nasıl geliştirirler ve hafızalarını nasıl güçlendirirler? Tek başına ödev yapma sorumluluğunu nasıl kazanırlar? Kelimeleri doğru kullanmayı veya çarpım tablosunu kolayca nasıl öğrenirler?

İşte, çocukların ve ebeveynlerinin merak ettikleri bu gibi sorular «Öğrenmeyi Öğreniyorum» da cevap buluyor. İlkokul çağındaki çocuklar «Öğrenmeyi Öğreniyorum»da yer alan, onlara yol gösteren, çözüm üreten 50 pratik yöntem ve yaklaşımla:

- müfredatı içeren derslere neden çalışmaları gerektiğinin mantığını anlayacaklar,
- okul hayatında ve toplumsal yaşamda başarılı olmanın uygun yollarını kendi kendilerine keşfedecekler,
- ders çalışmaya kendilerini motive edecek hedefleri ve püf noktalarını belirleyerek öğrenme yeteneklerini geliştirecekler.

Öğrenmeyi Öğreniyorum», çocukların daha kolay öğrenmesine, daha organize olmasına ve kendisini geliştirmesine yardım ederek, başarılı bir birey olmasını destekleyecek, öğrenme isteğinin yalnızca öğrencilik sürecinde değil tüm yaşamı boyunca sürdürmesini sağlayacaktır.

André Giordan: Avrupa'da en çok satan kitaplar arasına giren ilkokul çocuklarına yönelik Öğrenmeyi Öğreniyorum» kitabı da dahil olmak üzere birçok önemli kitabın yazarı olan Prof. Giordan, Cenevre Üniversitesi'nde Eğitim Bilim» alanında öğretim üyesi olarak görev yapıyor. Sonia Warnier: Fransa'da ilkokul sınıf öğretmeni olarak görev yapan Sonia Warnier, ayrıca öğrencilerin eğitim ve günlük hayatlarında karşılaştıkları güçlüklere karşı çözüm önerileri üzerinde özel çalışmalarını sürdürüyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.