0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
17,5 TL
25,0 TL %30
Standart Teslimat : 03 Aralık - 07 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Mavra Kitap Açıklaması

Bu kitap 1970’li yıllarda İzmir, Bodrum, İstanbul arasında geçen bir sevda öyküsüdür. Kahramanımız bir mevsim süren aşkının bir ömür süren hüznünü anlatır. Yetmişli yılların İzmir'ine gidip Kemeraltında gezersin. Bodrum'a gidip Raşit'in kahvesinde bir çay içersin. İstanbul da çiçek pasajında Madam Anahit akordeon eşliğinde sana 'Buruk acı' şarkısını dinletir. 1970’li yıllar, insanların insana, sevdaların sevdaya benzediği altın yıllardır. Yaşadıysan o yılları, içini tatlı bir özlem sarar. Hatıraların tekrar canlanır. Neler neler gelir gözünün önüne şaşarsın. Yaşamadıysan eğer, onurlu bir aşkın girdabı seni içine çekecek, duygu dünyanda fırtınalar estirecektir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.02.2021

Mavra - Adnan Turgut

Verimli bir tarım arazisinin, yıllar ve on yıllarca herhangi bir ürün yetiştirmeden boş bırakılması ;Logaritmik olarak üretim ve gelir kaybına neden olacağı gibi, yetenekli bir yazarın, yıllarını ekonomik nedenlerle, esnaflık ve başka işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalması, onlarca eser yerine, kalan ömrüne ancak bir - kaç kitap sığdırabilmesi de önemli bir verim düşüklüğü getirir ki, sonuçları yazara özgü bireysel olmanın ötesinde, olası okuyucuları da hak kaybına uğratır.''Mavra'' kitabını yazan, okumuş olduğum ''Çaça'' romanının da sahibi ''Adnan Turgut'' örneğini vermek istedim.L.Çadırcı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.