0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
8,44 TL
11,11 TL %24
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Doğrusu benim hayatımda da ruhumun kokusu diyebileceğim bir hatıram yoktu. Benim şua ana kadar geçen ömrüm sıradan ve sadeydi. Fakat gerçekten de dünyada çok acı hatıralar yaşandığını duyuyordum. Ve ant içmiştim ki elimde olsa hayatımda hiçbir acı hatıraya yer vermeyeceğim. Ben ninelerimiz gibi yapmayacağım. Ben tamamen farklı yaşayacağım. Çünkü ben tamamen farklı bir devrin kızıyım. Biz, geleceğe köprü kuranlarız. Biz daha çok köprüler kuracağız. Ben geleceğe doğru hareket ederek yaşıyorum. Ben bu işin, bu faaliyetin bir parçasıyım.”


1960 yılı Sovyet Azerbaycan’ının sosyal, kültürel, ekonomik ustaca yansıtan bu eserde yazar, Seriye ve Adil karakterleri üzerinden psikolojik tahliller yaparak duyguların, düşünceler ve neticesinde hayat üzerindeki etkisini, okuyucuyu yormadan, akıcı ve anlaşılır bir dille anlatmıştır.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız