Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

İşte Sanat Serisi Seti-17 Kitap Takım Kitap Açıklaması

 

Hep sanat sevenler, her biri birer sanat eseri olan “İşte” serisine bayılıyor… Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí,
 Gaudí, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış on yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin hazırladığı büyüleyici illüstrasyonlar ve özel baskılarıyla her biri kendi başına bir sanat eseri olan on yedi kitap. hep kitap “İşte” dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin tüm kitapları, yeni kutusu ve indirimli fiyatıyla raflarda!

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

24.01.2021

Harika Kaynak

Sanat tarihi için çok yardımcı bir kaynak

15.06.2020

tam benlik

sanat severler için bulunmaz bir nimet

31.05.2020

Her Yaşa Uygun Genel Kültür Zenginliği!!

Doğum günü hediyesi olarak gelmişti bu set bana. Sanat akımlarının önde gelen sanatçılarını hiç sıkılmadan okuyacağınız, basit ve akıcı bir dil ile aktarılan. Sanatçıların doğumundan itibaren aldığı eğitimlere kendi tarzlarını oluşturmalarına ve ölümüne kadar. En başarılı eserlerini yakından incelenmesi ve açıklanması müthiş. İllüstrasyonlarla süslenmiş her yaşa uygun bir seri.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.