14,3 TL
Standart Teslimat : 16 Ağustos - 19 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İshak Kitap Açıklaması

 

“Bir sürü ölmüş kedi ile bir arada yaşamayı seveno eski dostumuzu uzun uzun hatırlamakta ne yarar var. Şimdi onun saçları uzamıyor. Hiçbir şeyden haberi yok. Belki de uzun bir uykuya yatmıştır. Öyleyse rahatça giyinebilir, sokağa çıkabilirim.”

O’nun artık saçları uzamıyor. Ama okuyanın içindebir bıçak yarası gibi derin izler bırakan öyküleri,geçmiş yıllardan gelip gelecek yıllara uzanıyor. Yılların kapıları İshak’a hep açık kalacak.

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

02.07.2019

Sabırla Okumak Gerek

Küçük hacmine rağmen büyük bir öykü kitabı İshak. Sinemacı kimliğiyle tanınmış Onat Kutlar 'ın Türk öykücülüğünde kalıcı bir yer edinmiş yegane kitabı. İmgelerle yüklü anlatımı biraz yadırgatıcı gelebilir ama sabırla okumak lazım. Vüs'at Bener'in anlatım tarzını hatırlatan bir kitap. Gelip geçen zamanın, anıların bıraktığı tortunun izini süren, tekrar hatırlatan ve yer yer gerçeküstü ögeler barındıran heyecan verici bir eser. Arı dili yanında müthiş imgesel betimlemelerinin tadına varmak gerek.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.