66,5 TL
Standart Teslimat : 03 Ekim - 06 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İnsan Yaratmak Kitap Açıklaması

 

Aile Terapisinin Başyapıtı

İnsan yaratmak

 

Virginia Satir, Aile Terapisi hareketinin anası, ilk eğitimcisi ve ilk aile terapisi kitabının yazarıdır. Eğitim ve terapide insanlarla birebir yaptığı çalışmalarla, hayatı boyunca kendini insan potansiyelini geliştirmeye adamıştır. İnsan Yaratmak kitabının gözden geçirilmiş yeni baskısında, hayatın bütününe ayrıntılarıyla değinmek için altı yeni bölüm eklenmiştir.

 

“İnsan Yaratmak hem kendimizi hem içine doğduğumuz aileyi ve içinde bulunduğumuz ailemizi hem de birbirimizi daha iyi anlamak için bulunmaz bir rehberdir. Ebeveyn, arkadaş, eş ve insan olmayı daha iyi öğrenmek ve gelişmek isteyen, “Böyle gelmiş böyle gitmesin,” diyen bireyler, çiftler, anne-babalar ve evlatlar için iyi bir başucu kitabıdır.”

-Sibel Erenel-

-Lisanslı Evlilik ve Aile Terapisti-

-Satır İnsan Gelişimi ve Aile Terapisi Enstitüsü-

-Kurucu Yöneticisi-

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.03.2021

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanlığı alanında hizmet sunan psikolojik danışmanların, aile danışmanlığının temel kitabı olan Temel Aile Terapisi kitabını, mutlaka başvuru kitabı olarak kitaplığında bulundurmaları gerekir. Harika bir üslup ve kitap.

10.02.2021

Tavsiye

Aile terapisine dair akıcı olduğu kadar keyifli ve dolu bir kitap. Kitapta Satir'in sıcak ve net üslubu hissediliyor gerçekten.. Tavsiye ederim.

09.01.2021

Öneri

Aile danışmanlığı aldığım süreçte en çok önerilen kitaplardan biri heyecanla okumayı bekliyorum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.