4/5 - 8 Kişi Yorum Yap
16,1 TL
23,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 13 Nisan - 16 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

İngilizce İlk 1000 Sözcük - Bin Sözcük Öğreten Kitap Kitap Açıklaması

First Thousands Words in English/ İngilizce İlk Bin Sözcük, geniş bir yaş aralığındaki çocukların dil öğrenimi için hazırlanmış eşsiz bir hazine. Okul öncesi çocuklar için resimli bir sözcük kitabı niteliğinde. Çocuklar resimleri tarif edip onların adlarını söyleyebilir hale gelecek; zamanla sözcüklerin yazılışlarını öğrendikçe sözcükleri resimlerle eşleştirmeye başlayacak.

Okul çağındaki çocuklar, bu kitabı sözcük hazinelerine yeni sözcükler ekleyerek bunları derslerinde kullanmak ve bu sözcüklerin yazılışlarını doğru öğrenmek için kullanabilecekler. Kitabın arkasında kitapta yer alan tüm sözcüklerin bir listesi var. Çocuklardan bu listedeki sözcüklerin resimlerini ve yer aldığı sayfaları bulması istenebilir.

Böylece çocuklar kitapları ve sözlükleri kullanmayı öğrenmeye başlayacak. Çocuklar ayrıca kitapta verilen web sitesine gidip kitapta yer alan sözcüklerin nasıl telaffuz edildiğini de öğrenebilecekler.

Çocuklar İngilizceyi eğlenerek ve dinleyerek öğrenecek! 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%50
%37,5
%12,5
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.11.2020

Çok beklediğimiz kitap

Bu kitap hakkında hep iyi yorumlar duydum, gerek çizimleri gerek ara-bul oyunları ile ilgili. Serinin diğer ürünleri olan çıkartma ve boyama kitaplarını da sipariş ettim. Heyecanla bekliyoruz.

03.11.2020

tavsiye ederim

hem ingilizce kelimeleri öğretiyor hem arabul kitabı. resimler renkler canlı güzel

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.