4/5 - 8 Kişi Yorum Yap
23,4 TL
36,0 TL %35
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hatalı Alanlarınız Kitap Açıklaması

HAYATA OLUMLU GÖZLERLE BAKMANIZI SAĞLAYACAK BAŞYAPIT KİTAP ARTIK ELİNİZİN ALTINDA

 

Kendinizi durduk yere suçlu mu hissediyorsunuz, birden endişeye mi kapılıyorsunuz ya da bir türlü olumsuz duygulardan kurtulamıyor musunuz? Başkaları ne der demekten kendinizi işinize tam olarak veremiyor musunuz?

 

“Ben tembelim, ben işe yaramam, ben unutkanım, ben başarısızım” gibi olumsuz düşünceler peşinizi bırakmıyor mu? O zaman “Hatalı Alanlarınız” var demektir.  

 

Başarı ve mutluluğa giden yolda önünüze çıkan “Hatalı Alanları” aşabilirsiniz. Kitapları milyonlar satan Dr. Wayne W. Dyer engelleri aşmanız için size kusursuz bir reçete sunuyor. Eğer duygularınızı ve tepkilerinizi kontrol edemediğinizi düşünüyorsanız, “Hatalı Alanlarınız” direksiyon hakimiyetinin tekrar size geçmesini sağlayacak.

 

Kişisel problemlerden algı problemlerine kadar Dyer’ın size sunduğu öneriler bundan sonra hayatınızı daha da kolaylaştıracak.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%62,5
%12,5
%25
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.08.2006

Olağanüstü bir kitap

Ayda en az iki kitap okuyan biri olarak,<br>
Okurken müthiş doyum aldığım, "İpler Kimin Elinde/Kendin Olmak" adlı kitabın ikinci cildi diyebilirim. İki kitabı da okudum beğenmedim(!) diyebilenlere şunu sormak isterim; Okurken kendinize karşı dürüst müydünüz? <br>
Önemli satırların altını çizenlerdenseniz sizi temin ederim her sayfanın en az dörtte üçünü çizeceksiniz ve paragrafın yanına işaret de koyuyorsanız beyaz kenarlarını boş bırakmamış olduğununuzu göreceksiniz. İlk satırından itibaren (Yaşam, yaşamak içindir) artık başka biri yani gerçek siz olduğunuzu göreceksiniz.  Bunun geriye dönüşü yok. Okumaya karar vermeden önce bir kez daha düşünün. <br>
Yazarın 29 kitabının daha olduğunu kendi sitesinden öğrendim. Çevirilerinin ülkemize neden bu kadar geç kazandırıldığını bilmek isterdim. Yine de kitapların basımında emeği geçen herkesi büyük bir sevgiyle anarak teşekkür ediyorum.
<br>
Yazarın yeni kitaplarını da büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.