Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Grimm Masalları Seti (2 Kitap Takım)

Grimm Masalları Seti (2 Kitap Takım)

Grimm Masalları Seti (2 Kitap Takım)

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.


Setin İçindeki Kitaplar

Grimm Masalları Cilt: 1
Grimm Kardeşler olarak da bilinen Jakob Grimm (1785-1863) ve Wilhelm Grimm (1786-1859) tarafından derlenen masallar Alman edebiyatının en önemli eserlerinden biridir. Külkedisi, Parmak Çocuk ve Cesur Terzi gibi dünya çapında ün salmış ve günümüzde hemen her çocuğun dinleyerek büyüdüğü bu masallar aslında Alman halkının gelenek ve göreneklerinin temelini oluşturan hakikati içeren tarihi belge niteliği taşıdığı düşünülerek derlenmiş.

Grimm Masalları Cilt: 2
Grimm Kardeşler olarak da bilinen Jakob Grimm (1785-1863) ve Wilhelm Grimm (1786-1859) tarafından derlenen masallar Alman edebiyatının en önemli eserlerinden biridir.Sayfa Sayısı: 1068

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi:

Pinhan Yayıncılık 

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 1068

Dil : Türkçe

ISBN: 2880000108023


Yorumlar (3)

Okumadan okutmayın

Oğluma büyük bir hevesle aldığım sette okuduğum ilk masalda kızıyla evlenmeye çalışan bir kralın hikayesini anlatıyordu. Bir masala başlayıp, bu kadar müdahale edeceğim aklıma gelmedi doğrusu. İlk masal ensest bir kral olunca kitabı kaldırdık raftan. Haksızlık da etmek istemem, ancak okumadan çocuğunuza okutmayın derim...

Buyuklere Masallar

Kitapları aldığımdan beri elimden düşüremiyorum. Grimm kardeşlerin hikayelerini hiç bu kadar orjinal bir şekilde okumamıştım. Değişik ve fantastik dünyalara açılmak isteyenler için birebir.

Mükemmel...

Yayın hayatında çığır açan Pinhan Yayınları'na sonsuz teşekkürler... Görsellik harika, içerik süper, kısacası tarz bir kitap. Emeğinize sağlık.