73,5 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gizli Yönleriyle Atatürk Kitap Açıklaması

 


Bu kitabı sadece bugünler için değil, gelecek nesillere de bir anı olarak kalması için yayınlıyoruz. Öyle bir anı ki, dünyanın eşini benzerini görmediği bir anı... Unutmamak ve unutturmamak için Atatürk ile ilgili bu bilgileri bir araya getirdik. Gelecek nesiller de okusun ve bu anının peşini bırakmasın diye...
Biz bu anıyı hiç unutmadık ve unutmayacağız. Bu anıyı unutturmak isteyenlere karşı, inadına Ulu Önder Atatürk diye haykırmaya devam edeceğiz.
Bu kitabımızda Atatürk'ün sıradışı özelliklerini farklı bir bakış açısıyla ele aldık. Kitabımızın ilerleyen sayfalarında sizlerin de çok açık bir şekilde göreceğiniz gibi, "Atatürk geleceği görüyordu" sözü bile az kalacak ve
"Atatürkgeleceği görmekle kalmıyor adeta biliyordu" diyeceksiniz.
Türkiye'de ilk kez, Tufan Öncesi Uygarlıklar ve Türkler5in kökeni ile ilgili araştırmaları gerçekleştiren Mustafa Kemal Atatürk'ün gizli kalmış yönlerini ilgiyle okuyacaksınız.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 127

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.11.2020

Okunması Gereken Bir Yapıt

atatürk'ün öngörüleri ve düşüncelerini derlemek adına hazırlanan bir yapıt. Okunması gereken bir çalışma..

12.03.2012

çok güzel

Hoş bir kitap fakat daha iyi anlamak için Ergun Candan'ın Gizli Sırlar Öğretisi isimli kitabı okunmalı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.